2726
عنوان

از شب می ترسم😨😱دیگه

172 بازدید | 11 پست

مامانم مریضه پانیک داره شب که می یاد اصلا کلا ساکت می مونه بعد علائمش شروع میشه دیگه از شب متنفرم حالم بده کسی بوده مثل من بشه؟؟من مامان شوخ وشنگولم می خوام خدا😔😓

فقط خدا😍

علائمش چی هس

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به قول معروف شرطی شدی به شب.یه خانومی هم بود همیشه شبا تو خونشون دعوا بوده اینم تو بزرگسالی همیشه شبا حالش بد میشده.خودمم تو مدرسه اذیتم میکردن حالا هروقت ازجلو مدرسه رد میشم حال بدی پیدا میکنم

عزیزم💔میفهمم ما هم یک مورد تو خانواده داریم البته پانیک نیست

انشالله زود خوب بشه و سلامتی کامل به دست بیاره

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
لرز بدن وگریه وبعضی اوقات حالت تهوع واحساس عق بدون استفراغ وبی اعصابی وساکتی

الهی😢

ایشالاک زودترسلامتیش برگرده عزیزم🙏

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
بردیم به خدا نمی دونم حالش بهتربود از زمانی مادربزرگم تست کرونا مثبت شد وپشت سرهم ازفامیل ها خبر فوت ...

اوه استرس زیاد اصلا خوب نیس بهتره درمانش رو ادامه بدن ، بهتره با روانکاو دیگه مشاوره کنن ، بهرحال آرزوی سلامتی دارم براشون هر چه زودتر 

عزیزم💔میفهمم ما هم یک مورد تو خانواده داریم البته پانیک نیست انشالله زود خوب بشه و سلامتی کامل به ...

همدردیم💔عزیزم سخته واقعا تویه جوانیم چیا می بینم خیلی دوست داشتم به بچگی برگردم اونجا بمونم

فقط خدا😍