1874
2106
عنوان

دانشگاه حضوری میشه

172 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها میگن دانشگاها قراره حضوری بشه

من سال آخرمه و اصلا اعتماد به نفس رفتن به دانشگاهو ندارم

من دوسال پیش انتقالی گرفتم و دانشگاه جدیدم نتونستم دوست پیدا کنم

الان ازاینکه دوباره برگردم سراون کلاسا خیلی مضطرب میشم

خیلی استرس دارم

چیکارکنم

شما چه حسی دارین

مگه نگفتند ترم اول مجازیه؟

برای جدید الورود ها مجازیه

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بزارم نه به محدودیت هایی که میخوای برای من بزاری   تبادل نظر و گپ زدن رو دوست دارم اما با تویی ک فک میکنی فقط خودت حالیته و عقل کلی حرفی ندارم اوکی تو خوبی 🙄🤗دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید شبان آهسته می گریم؛ که شاید کم شود دردم... تحمل می‌رود اما شب غم سر نمی آید 🚶🏻‍♀️🕳️

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

این ترم ک مجازیه

ولی برای اطمینان، رو اعتماد به نفست کار کن 💙

دو چیز معرف شماست؛ صبرتون وقتی هیچی ندارید. منش و رفتارتون وقتی همه چیز دارید. " پوشیدن لباس های معمولی و ارزان قیمت به این معنی نیست که تو فقیری، یادت باشه تو یه خانواده داری که باید بهشون غذا بدی نه یه جامعه که تحت تاثیر قرار بدیش. 💎 🌿
2050
2143
خوش به حالت.کاش منم یه ذره شانس داشتم دوتا دوست خوب داشتم که واسه دانشگاه رفتن ذوق میکردم

منم هیچ دوستی ندارم چون ارشد امتحان دادم منتظر نتایجم و این ترم میشه ترم اولم اما چون همون دانشگاه قبلیمه خیلی ذوق دارم و دلم تنگ شده

وقتی همه رو واکسن بزنن دیگه چرا بازم مجازی باشه؟

چون واکسن به معنی بی خطر شدن کرونا نیست اونم با این سینوفارم آب مقطر

من همونی ام که مثل روانشناسا حرف میزنه اما مثل روانیا عمل میکنه    
همه دارن میگن نهایت از دوماه بعد حضوری میشه

همه خبر از سیاست و هَم هَمه این مملکت ندارن😉مجازیه تمام

دولتی یا پیام یا چی؟ 

درست وسط زندگی نشستم؛ صبور، غمگین، امیدوار، خسته و ادامه دهنده و ادامه دهنده... ✨🍃
2051