2726
عنوان

ممکنه کرونا باشه؟؟؟بچه کوچیک دارم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 34 پست

من دو ماهه مدااااام گلودرد و نفس تنگی میگیرم و آبریزش و عطسه و خودبخود بعد چندساعت خوب میشم 

دوباره فرداش چندساعت همینطورم

دلیلش چی میتونه باشه آخه؟؟؟

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
نگران نباش عزیزم..چیزی نیست بابا..مگه هر سال ماها مریض نمیشدیم..من همیشه عطسه و آب ریزش بینی داشتم ب ...

والا حاضرم خودم بدترینشو بگیرم بچم عطسم نکنه😪😪خدایاااا شر این مریضیو کم کن

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو ماهه مدااااام گلودرد و نفس تنگی میگیرم و آبریزش و عطسه و خودبخود بعد چندساعت خوب میشم  د ...

تست دادی؟؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

برو دکتر آب و عسل و آبلیمو(اگه لیموی تازه باشه چه بهتر)دری کن و قرص جوشان هم خوبه از اینا که روش عکس پرتغال داره دکتر به ما دادش

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2728
نمیخام بترسونمت ولی منم اینجوری شده بودم الان آب ولرم و عسل وابلیمو درست کن بخور. سوپ براخودت درست ...

بنظرت دکتر نرم اشکال نداره؟؟؟

برو دکتر آب و عسل و آبلیمو(اگه لیموی تازه باشه چه بهتر)دری کن و قرص جوشان هم خوبه از اینا که روش عکس ...

ریه م درگیر نشده باشهههه😥😥😥😥

یبار آره ولی میگم خیلی عجیبه دوماهه همش میگیره ول میکنه دوماااااه!!! آلرژیه یعنی؟!

+شد؟؟؟؟ من از تستم میترسممممم

بنظرت دکتر نرم اشکال نداره؟؟؟

اخه احتمال یک درصد نداشته باشی بری دکتر میگیری اخه بچه کوچیکم داری..از الان هر یکساعت اب نمک قرقره کن و سوپ و عسل وابلیمو استامینوفن بخور اگر بهترنشدی مجبوری بری دیگه

سریعتر برو دکتر 

از محیط بیمارستان و از تست کرونا وحشت دارممممم‌... وایییی اون لولع رو میفرستن تو بینی 🥴🥴

اخه احتمال یک درصد نداشته باشی بری دکتر میگیری اخه بچه کوچیکم داری..از الان هر یکساعت اب نمک قرقره ک ...

باشه عزیزدلم.... استامیوفن چن ساعت ۱بار؟؟؟

والا حاضرم خودم بدترینشو بگیرم بچم عطسم نکنه😪😪خدایاااا شر این مریضیو کم کن

عزیزم نگران بچه ت نباش.اگه امروز خیلی زود میتونی مهارش کنی..هر چی باشه  محلول آب وعسل و آبلیمو  بخور....آروم باش و اگه تونستی خیلی زود یه سر برو دکترتا زودتر شربتی قرصی بده وخیالت راحت شه...من دخترم علائم داشت بردم دکتر گفت کرونا نیست سرماخوردگیه.بهش دیفن هیدارمین داد و دو روزه خوب شد..از بیمارستان رفتن نترس.ماسک دو لایه بزن و بلافاصله بعد برگشتن دستاتو بشور...😊☺

کروناتون + شد؟؟؟؟وای منم حس میکنم ی گوچولو گلوم گرفتههه

کرونام‌ منفی شد چون ازمایش خون روزای اول جوابش منفی میشه بعد دو هفته باید ازمایش داد،  ولی بابا مامانم چون علایمشو دارن مشخصه منم کرونا دارم 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706