2726

بچع ها حس میکنم داغ شدم ولی سرمم هس....بدنمم کوفتس...۱ساعته اینجور شدممم

وای بچم شیرخواره اگه داشته باشم اینم بگیره چ خاکی ب سرم کنم؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بایدداحتیاط کنید احتمال همه چی هست من گلوم گرفته بود کمی با بینی فقط 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
سریعتر برو دکتر 

وای از محیط بیمارستانم وحشت دارم.... یک درصد اگه نداشته باشم اونجا میگیرم😰

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
بایدداحتیاط کنید احتمال همه چی هست من گلوم گرفته بود کمی با بینی فقط 

کروناتون + شد؟؟؟؟وای منم حس میکنم ی گوچولو گلوم گرفتههه

از این کیت های کرونا که داروخونه ها دارن برو یکی بخر بعد اگر مثبت بود در سریع ترین زمان ممکن برو تست بده اگر که منفی بود ولی هنوز علائم داشتی برو تست بده که مطمئن بشی و ماسک بزن تا جواب تست میاد 

نگران نباش عزیزم..چیزی نیست بابا..مگه هر سال ماها مریض نمیشدیم..من همیشه عطسه و آب ریزش بینی داشتم بخاطر آلرژی...از وقتی کرونا اومده هر بار فک فکر میکنم مبتلا شدم ...تازه بچه ها بدنشون مقاومه و درصد پایینی میگیرن..از اون جهت خیالت راحت باشه

2706