2157
2106

بچع ها حس میکنم داغ شدم ولی سرمم هس....بدنمم کوفتس...۱ساعته اینجور شدممم

وای بچم شیرخواره اگه داشته باشم اینم بگیره چ خاکی ب سرم کنم؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

بایدداحتیاط کنید احتمال همه چی هست من گلوم گرفته بود کمی با بینی فقط 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
سریعتر برو دکتر 

وای از محیط بیمارستانم وحشت دارم.... یک درصد اگه نداشته باشم اونجا میگیرم😰

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
بایدداحتیاط کنید احتمال همه چی هست من گلوم گرفته بود کمی با بینی فقط 

کروناتون + شد؟؟؟؟وای منم حس میکنم ی گوچولو گلوم گرفتههه

2050

از این کیت های کرونا که داروخونه ها دارن برو یکی بخر بعد اگر مثبت بود در سریع ترین زمان ممکن برو تست بده اگر که منفی بود ولی هنوز علائم داشتی برو تست بده که مطمئن بشی و ماسک بزن تا جواب تست میاد 

نگران نباش عزیزم..چیزی نیست بابا..مگه هر سال ماها مریض نمیشدیم..من همیشه عطسه و آب ریزش بینی داشتم بخاطر آلرژی...از وقتی کرونا اومده هر بار فک فکر میکنم مبتلا شدم ...تازه بچه ها بدنشون مقاومه و درصد پایینی میگیرن..از اون جهت خیالت راحت باشه

2143

من دو ماهه مدااااام گلودرد و نفس تنگی میگیرم و آبریزش و عطسه و خودبخود بعد چندساعت خوب میشم 

دوباره فرداش چندساعت همینطورم

دلیلش چی میتونه باشه آخه؟؟؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش عزیزم..چیزی نیست بابا..مگه هر سال ماها مریض نمیشدیم..من همیشه عطسه و آب ریزش بینی داشتم ب ...

والا حاضرم خودم بدترینشو بگیرم بچم عطسم نکنه😪😪خدایاااا شر این مریضیو کم کن

من دو ماهه مدااااام گلودرد و نفس تنگی میگیرم و آبریزش و عطسه و خودبخود بعد چندساعت خوب میشم  د ...

تست دادی؟؟؟

برو دکتر آب و عسل و آبلیمو(اگه لیموی تازه باشه چه بهتر)دری کن و قرص جوشان هم خوبه از اینا که روش عکس پرتغال داره دکتر به ما دادش

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹                  
نمیخام بترسونمت ولی منم اینجوری شده بودم الان آب ولرم و عسل وابلیمو درست کن بخور. سوپ براخودت درست ...

بنظرت دکتر نرم اشکال نداره؟؟؟

1718