2737
2734
عنوان

بزرگترین حسرت زندگیتون چیه؟

1335 بازدید | 109 پست

همیشه به خانمایی که شاغلن و تو کارشون موفقن حسودیم میشه  

من خیلی تلاش کردم کاری پیدا کنم ک توش پیشرفت کنم. اما متاسفانه همه دنبال ادم های مجرد و با سابقه هستن. کسی به یک خانم متاهل که بچه هم داره کار نمیده شغل های دولتی هم ک خیلی سخته و کثرا با پارتی باز

ی

مطمینم ک این حسرت همیشه تو دلم میمونه و زین بابت همیشه غم بزرگی تو دلم هست

همیشه هدفم از درس خوندن داشتن یه شغل عالی بود اما افسوس و صد افسوس باید مثل مادرم یک زن خونه دار بمونم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش دیرتر ازدواج میکردم

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
2728

من نرسیدن بع عشقم 

انشالله همتون حاجت روا شی به حق امام حسین میدونم جاش نیست و کارم اشتباه ولی میشه برام دعا کنین جواب بابام مثبت بشه برای ازدواج من و عشقم اسمم طاهره اس

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2738

مستقل شدن که اگه خداکمکم کنه بهش میرسم 

یدونه هم حسرت دارم که کاش ادم بود حیرتم نمیشد😞

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
ندارم شکر خدا

من نگفتم گفتم الان گاردمیگیرن میگن پززیرپوستی😜

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

رشته دلخواهم 

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بزارم نه به محدودیت هایی که میخوای برای من بزاری   تبادل نظر و گپ زدن رو دوست دارم اما با تویی ک فک میکنی فقط خودت حالیته و عقل کلی حرفی ندارم اوکی تو خوبی 🙄🤗دلم می سوزد و کاری ز دستم بر نمی آید شبان آهسته می گریم؛ که شاید کم شود دردم... تحمل می‌رود اما شب غم سر نمی آید 🚶🏻‍♀️🕳️
2706