2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خونه از خودتون باشه

ماشينم داشته باشين

قسط نداشته باشين

٢ نفر باشين

معموليه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خوبه

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2738

من کسی و می شناسم ک داره با ماهی ۳ تومن زندگی میکنه و خیلی هم راحته به نظر من آدم هرچی حقوقش و درآمدش بیشتر باشه توقعاتش هم بیشتر میشه (نریزین سرم نظرمو گفتم)

💖 هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوست دارم و خوشحالم ک باهات تو ی زمان زندگی میکنم ....😍 فکرشو بکن ممکنه منو تو ی جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم....😍 یا اتفاقی همو دیده باشیم....😍ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم ...😍شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن....😍میبینی چقدر حس خوبیه ک کنار هم زندگی میکنیم؟!😍ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم ...😍من عاشق زندگی و دنیا هستم.....😍و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی ...😍لبخند از ته دلت آرزوی قلبیه منه...😍خدا پدر و مادرم رو ازم گرفت عوضش دوتا فرشته فرستاد ک مراقبم باشن....اهمیتی نمیدم ک منو ب چشم ی فرزند خونده نگاه کنن...من عزیزدردونه خدام...چون منو لایق دونست سر سفره سید بزرگ بشم 😍 خدایا ممنونم بخاطر اینکه تو تمام این سال ها معجزه هات رو ب من نشون دادی😍 من ب معجزه باور دارم....چون پدرم ...مادرم...همسرم معجزه های خدا برای منن...😍 عباسم اگه من ی بچه کپی تو واسه این دنیا نیارم برای این دنیا خیلی بد میشه 😍😘 خداجونم عاشقتم 😍❤ 

ما داریم با ۷ خورده ای زندگی میکنیم

البته فقط اجاره خونه نمیدیم

یه بچه م داریم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بدون اجاره و قسط و کرایه راه برای دو نفر خوبه عزیزم 

غیر این باشه سخت میشه اوضاع و با مشکل میچرخه یعنی باید خیلی از خریداتون رو محدود کنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ما هم همینه ولی بعد قسط و... 1 تومن میمونه 😬نمیدونم شوهرم چطو میگذرونه 😂

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2706