2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه از خودتون باشه

ماشينم داشته باشين

قسط نداشته باشين

٢ نفر باشين

معموليه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خوبه

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

من کسی و می شناسم ک داره با ماهی ۳ تومن زندگی میکنه و خیلی هم راحته به نظر من آدم هرچی حقوقش و درآمدش بیشتر باشه توقعاتش هم بیشتر میشه (نریزین سرم نظرمو گفتم)

💖 هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوست دارم و خوشحالم ک باهات تو ی زمان زندگی میکنم ....😍 فکرشو بکن ممکنه منو تو ی جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم....😍 یا اتفاقی همو دیده باشیم....😍ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم ...😍شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن....😍میبینی چقدر حس خوبیه ک کنار هم زندگی میکنیم؟!😍ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم ...😍من عاشق زندگی و دنیا هستم.....😍و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی ...😍لبخند از ته دلت آرزوی قلبیه منه...😍خدا پدر و مادرم رو ازم گرفت عوضش دوتا فرشته فرستاد ک مراقبم باشن....اهمیتی نمیدم ک منو ب چشم ی فرزند خونده نگاه کنن...من عزیزدردونه خدام...چون منو لایق دونست سر سفره سید بزرگ بشم 😍 خدایا ممنونم بخاطر اینکه تو تمام این سال ها معجزه هات رو ب من نشون دادی😍 من ب معجزه باور دارم....چون پدرم ...مادرم...همسرم معجزه های خدا برای منن...😍 عباسم اگه من ی بچه کپی تو واسه این دنیا نیارم برای این دنیا خیلی بد میشه 😍😘 خداجونم عاشقتم 😍❤ 

ما داریم با ۷ خورده ای زندگی میکنیم

البته فقط اجاره خونه نمیدیم

یه بچه م داریم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بدون اجاره و قسط و کرایه راه برای دو نفر خوبه عزیزم 

غیر این باشه سخت میشه اوضاع و با مشکل میچرخه یعنی باید خیلی از خریداتون رو محدود کنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ما هم همینه ولی بعد قسط و... 1 تومن میمونه 😬نمیدونم شوهرم چطو میگذرونه 😂

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2706