2726
مگه اینکه خصوصی بگم  😂...

خب بیا خصوصی بگو😅

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینایی ک میگم ابکی نیس چون خودمم از این ابکیا دوس ندارم

همه رمانایه نیلوفر قائمی فر 

رمانایه مهسا زهیری 

دیگه مریم موسیوند

دیگه رمانایه p*e*g*a*h 

رمانایه ava 

رمان زنانه یا مادرانه یا زندگی خصوصی 

زوال اطلسی و اجر لق 

رمانایه آوید محتشمم خیلی خوبه 

رمان دیزالو و کاغذ بی خط و خط به خط تا تو هم خوبه 

دیگه اینا فقد یادمه

2728
اوووف خیلی قدیمیه😅 ولی بازم آره  ( کی گفته من شیطونم ) اینم قدیمیه ولی قشنگه

به نظرم این رمان ها ابکیه واسه همین کم میخونم از این ژانر بیشتر انگیزشی روانشناسی رمان هایی از استاد های بزرگ و جایزه دار میخونم 

این رمانی هم که معرفی کردین حتما میخونم ممنون❤💋

دوست دارم با خودتم که داری اینو میخونی....♡
رمان بی ادبی میخونم😂💔

منم😂😂

چیا رو میخونی؟! 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
به نظرم این رمان ها ابکیه واسه همین کم میخونم از این ژانر بیشتر انگیزشی روانشناسی رمان هایی از استاد ...

بله درسته ❤️

خواهش میکنم عزیزم❤️

همه چیز درست خواهد شد، دقیقا ۳۲ این ماه ساعت ۲۵...

افسونگر😍😍

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
خصوصیییی😄😂

عزیزم خصوصی بهت پیام دادم😁😅

اینجا زنی عاشقانه میبارد

بخونش خیلی قشنگه

البته اگه روحیه ت حساسه نخون من ک خوندم تا ۲ماه افسرده بودم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
مگه اینکه خصوصی بگم  😂...

مثلا عود؟

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706