2726
عنوان

حستون میگه من در اینده چیکاره میشم؟😌😂♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 34 پست

کارمند بانک

اولین چیزی که به ذهنم رسید

کلا یه شغل رسمی خواهی داشت

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارمند بانک اولین چیزی که به ذهنم رسید کلا یه شغل رسمی خواهی داشت

حس ششمی؟ شوهرم چی

کراشم چی🥺

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
من چطور .چی به ذهنت میرسه

نمیدونم چرا درمورد تو ذهنم گنگ گنگه مثل یه جور مقاومت ذهنی هیچی به فکرم نمیرسه😕

درمورد حس شیشمم زیاد مطمئن نیستما جدی نگیر  

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
حس ششمی؟ شوهرم چی کراشم چی🥺

یک زندگی مشترک ملایم با احساسات ملایم

(حس شیشمم رو مطمئن نیستم چجوریه،گاهی درست گاهی هم اشتباه)

یک زندگی مشترک ملایم با احساسات ملایم (حس شیشمم رو مطمئن نیستم چجوریه،گاهی درست گاهی هم اشتباه)

عشقم میگم حستون میگه کراشم چیکاره میشه

شوهرم چیکاره میشه

بگین لطفا اشکال نداره اشتباه هم بگین💕😘

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
من چطور .چی به ذهنت میرسه

الان فکرم باز شد! 

یک شکست عشقی تو زندگیت تجربه میکنی یا تا الان کردی اما میتونی احساست رو کنترل کنی و دختر مقاومی باشی

ازدواجت نیمه سنتی هس یه آشنایی متوسط

(الان احساس  یک جادوگر پیشگو بودن بهم دس داد  )

میخام روانشناس شم🙃🙂

موفق باشی انشالله بشی

2706