2703
2553
عنوان

واکسن آنفولانزا (فلوگارد)

| مشاهده متن کامل بحث + 3030 بازدید | 19 پست

فلوگارد کل کارآزمایی بالینی رو پارسال انجام داد. هر سه مرحله رو. الان فقط دارن برای اثر بخشی رو سویه جدید مطالعه میکنند. عملا کارآزمایی به حساب نمیاد. فرصت خوبیه . به خصوص اگه مثل سال قبلشون مقایسه ای بزنن یعنی به نصف افراد واکسن ایرانی و به نصف واکسن فرانسوی بزنن.

اینجا در موردش بیشتر نوشته :

کارآزمایی بالینی فلوگارد

به خاطر رایگان بودنش نیست .آخر مهر ماه داخل بازار میاد ولی من هر سال پاییز  دنبال واکسن انفولان ...

منم ثبت نام کردم چون مهر که بشه همینم گیرمون نمیاد. علاوه بر این گفتم که تایید شده است این. با کارآزمایی های دیگه فرق داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ثبت نام کردم چون مهر که بشه همینم گیرمون نمیاد. علاوه بر این گفتم که تایید شده است این. با کارآز ...

خیلی دردسر داره چند سری باید مراجعه کنی تا مطمئن بشن مشکلی نداره .مگه ما موش آزمایشگاهی اینا هستیم 

خیلی دردسر داره چند سری باید مراجعه کنی تا مطمئن بشن مشکلی نداره .مگه ما موش آزمایشگاهی اینا هستیم&n ...

نه، مثل کووید نیست. یک دوز هست و یک بار مراجعه قبل، یک بار زمان دریافت واکسن و یک بار هم 20 روز بعد داره که هزینه رفت و آمد رو هم خودشون میدن. ولی من برای کووید هم کارآزمایی شرکت کردم خیلی بهتر از واکسن زدن تو صف های طولانی و مسخره بود.    اینقدر با احترام بهمون واکسن زدن که نگو

2720