2726
عنوان

واکسن آنفولانزا (فلوگارد)

3032 بازدید | 19 پست

دوستان یه واکسن اومده به اسم فلوگارد تو فاز نهایی بالینی هستش و رایگان برای ساکنین تهران انجام میدن ...به نظرتون خوبه برم بزنم ؟؟ ( اینکه هنوز مراحلش تموم نشده آدم می‌ترسه ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همین واکسن کرونا هم تا فاز بالینیش تموم نشه نمیزنم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728
مطمئن باش چیز خوبی بود مفت نبود

گگه بقیه واکسنا پولیه که این رایگان باشه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
مطمئن باش چیز خوبی بود مفت نبود

میگن اول ازت یه آزمایش خون میگیرن سطح آنتی بادی بدنتو ببینن چقدره بعد به صورت رندوم یکی از واکسن هارو (فک کنم چند نوع هستش ) بهت تزریق میکنن بعد ۲۸ روز میری آزمایش میدی ببینن چقدر آنتی بادی ایجاد کرده 

نزن مگه رايگانه بايد بري حتما بزني فردا يه چيزيت بشه كلي هزينه بايد بكني روز اولت هم نميشي

به خاطر رایگان بودنش نیست .آخر مهر ماه داخل بازار میاد ولی من هر سال پاییز  دنبال واکسن انفولانزا میگردم ولی چون تعدادش کمه گیرم نمیاد 

خوب نزن فكر كنم اگر نزني كمتر ترس رو تجربه كني تا بري بزني

یکی از بلاگر های اینستا که ماما هستش خیلی تعریف میکرد می‌گفت شرکتشون معتبره و...گفتم تا نوبت واکسن کرونام نشده برم اینو بزنم ولی مثل اینکه خیلی دردسر داره 

یکی از بلاگر های اینستا که ماما هستش خیلی تعریف میکرد می‌گفت شرکتشون معتبره و...گفتم تا نوبت واکسن ک ...

شايد پورسانت ميگيره ازشون چه ميدوني

سري كه درد نميكنه رو دستمال نميبندن

شايد پورسانت ميگيره ازشون چه ميدوني سري كه درد نميكنه رو دستمال نميبندن

معلومه که میگیرن کدوم بلاگر بدون پول تبلیغ کسی رو می‌کنه ...ولی تو سایت شون گفتن که باید امضا کنید که با رضایت خودتون انجام می‌دین به خاطر این حرف شون پشیمون شدم 

2706