2137
2106
عنوان

واکسن آنفولانزا (فلوگارد)

142 بازدید | 19 پست

دوستان یه واکسن اومده به اسم فلوگارد تو فاز نهایی بالینی هستش و رایگان برای ساکنین تهران انجام میدن ...به نظرتون خوبه برم بزنم ؟؟ ( اینکه هنوز مراحلش تموم نشده آدم می‌ترسه ) 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
مطمئن باش چیز خوبی بود مفت نبود

میگن اول ازت یه آزمایش خون میگیرن سطح آنتی بادی بدنتو ببینن چقدره بعد به صورت رندوم یکی از واکسن هارو (فک کنم چند نوع هستش ) بهت تزریق میکنن بعد ۲۸ روز میری آزمایش میدی ببینن چقدر آنتی بادی ایجاد کرده 

نزن مگه رايگانه بايد بري حتما بزني فردا يه چيزيت بشه كلي هزينه بايد بكني روز اولت هم نميشي

به خاطر رایگان بودنش نیست .آخر مهر ماه داخل بازار میاد ولی من هر سال پاییز  دنبال واکسن انفولانزا میگردم ولی چون تعدادش کمه گیرم نمیاد 

2050
خوب نزن فكر كنم اگر نزني كمتر ترس رو تجربه كني تا بري بزني

یکی از بلاگر های اینستا که ماما هستش خیلی تعریف میکرد می‌گفت شرکتشون معتبره و...گفتم تا نوبت واکسن کرونام نشده برم اینو بزنم ولی مثل اینکه خیلی دردسر داره 

یکی از بلاگر های اینستا که ماما هستش خیلی تعریف میکرد می‌گفت شرکتشون معتبره و...گفتم تا نوبت واکسن ک ...

شايد پورسانت ميگيره ازشون چه ميدوني

سري كه درد نميكنه رو دستمال نميبندن

شايد پورسانت ميگيره ازشون چه ميدوني سري كه درد نميكنه رو دستمال نميبندن

معلومه که میگیرن کدوم بلاگر بدون پول تبلیغ کسی رو می‌کنه ...ولی تو سایت شون گفتن که باید امضا کنید که با رضایت خودتون انجام می‌دین به خاطر این حرف شون پشیمون شدم 

2143

فلوگارد کل کارآزمایی بالینی رو پارسال انجام داد. هر سه مرحله رو. الان فقط دارن برای اثر بخشی رو سویه جدید مطالعه میکنند. عملا کارآزمایی به حساب نمیاد. فرصت خوبیه . به خصوص اگه مثل سال قبلشون مقایسه ای بزنن یعنی به نصف افراد واکسن ایرانی و به نصف واکسن فرانسوی بزنن.

اینجا در موردش بیشتر نوشته :

کارآزمایی بالینی فلوگارد

به خاطر رایگان بودنش نیست .آخر مهر ماه داخل بازار میاد ولی من هر سال پاییز  دنبال واکسن انفولان ...

منم ثبت نام کردم چون مهر که بشه همینم گیرمون نمیاد. علاوه بر این گفتم که تایید شده است این. با کارآزمایی های دیگه فرق داره.

منم ثبت نام کردم چون مهر که بشه همینم گیرمون نمیاد. علاوه بر این گفتم که تایید شده است این. با کارآز ...

خیلی دردسر داره چند سری باید مراجعه کنی تا مطمئن بشن مشکلی نداره .مگه ما موش آزمایشگاهی اینا هستیم 

خیلی دردسر داره چند سری باید مراجعه کنی تا مطمئن بشن مشکلی نداره .مگه ما موش آزمایشگاهی اینا هستیم&n ...

نه، مثل کووید نیست. یک دوز هست و یک بار مراجعه قبل، یک بار زمان دریافت واکسن و یک بار هم 20 روز بعد داره که هزینه رفت و آمد رو هم خودشون میدن. ولی من برای کووید هم کارآزمایی شرکت کردم خیلی بهتر از واکسن زدن تو صف های طولانی و مسخره بود.    اینقدر با احترام بهمون واکسن زدن که نگو

2051