2703
2553
عنوان

به مامانم تمااااام قضیه رو گفتم...😫

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 20 پست

عزیزم ولی ب نظرم خوب شد ک حرفای توی دلتو زدی.. خودتو ناراحت نکن

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

عزیزم خودتو اذیت نکن اشکال نداره خودتو تخلیه کردی و اشکالی نداره 

فقط یچیزی توی امضات خیلی خوبه که علاقتو دنبال کردی و به خودت افتخار کن ولی تهش گفتی من شبی پسرامو مثه پسرا غیرت دارم خواستم بگم غیرت یا این چیزا مختص پسرا نیست و چیز عجیبی نیست دخترام اینجوری باشن 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ولی ب نظرم خوب شد ک حرفای توی دلتو زدی.. خودتو ناراحت نکن

اخه دوست ندارم کسی دلش واسم. بسوزه 

کاش نمیگفتم و همون.  ادم بده میشدم

من تکواندوکارم....موقعی که همه همسنام ارزوی داشتن گوشی و...بودند من ارزوم بود تکواندوکار بشم ...در راه تکواندو خیلییییییییییییییییییی سختی کشیدم انقدری که حتی نمیتونید تصورشم بکنید ولی بعد سالها بهش رسیدم با اینکه هرموقع حاضر میشم برم باشگاه از اومدنم خبر ندارم که ایندفعه کجام میکشنه یا شبا از درد عضلاتم نمیتونم بخوابم یا موقعی که همه مهمونی و جاهای دیگن من تو باشگاه دنبال مبارزم یا عین همه دخترا ناخن های بلند و مشت های خوشگل ندارم ولی... تکواندو عشقه منه به این سادگیا به دستش نیاوردم که به این سادگیا از دستش بدم. اینارو نگفتم که شما مسخرم کنید اینارو گفتم بهتون بگم اگه ارزویی دارید از اسمون سنگم بباره از فکرش نیاین بیرون یا اگه بهش به هر سختی رسیدید به این اسونیا از دستش ندید❤با اینکه دخترم اما مثل پسرها و خیلیی بیشتراز اونا غیرت دارم کارهایی کردم که حتی بعضی از پسراهم نکردن همه میگن تو جز لباس پوشیدنت همه چیت شبیه پسراس درمورد رمان و تکواندو سوالی داشتید در خدمتتون هستم🙃💜رفتم خودکشی کنم وقتی شروع کردم ...تصویر پدرو مادرم اومد جلوی چشام که بعد من همه ی فامیل که دشمنی منو دارن بهشون طعنه کنایه میزنن و اونام تحقیر میشن خودکشی نکردمو برگشتم🙃🤘 
عزیزم میشه بگی توضیح بدی ک چیکارت کردن ک بتونیم راهنمایت کنیم 😘

تنها چیزی که میتونم بگم این. بود که تو بدترین شرایطه زندگیم عین چی تنهام گذاشتن و خیلیییییییییی بد زمینم زدن و با حرفاشونو و کاراشون باعث هزاران بدبختیم شدن 

من تکواندوکارم....موقعی که همه همسنام ارزوی داشتن گوشی و...بودند من ارزوم بود تکواندوکار بشم ...در راه تکواندو خیلییییییییییییییییییی سختی کشیدم انقدری که حتی نمیتونید تصورشم بکنید ولی بعد سالها بهش رسیدم با اینکه هرموقع حاضر میشم برم باشگاه از اومدنم خبر ندارم که ایندفعه کجام میکشنه یا شبا از درد عضلاتم نمیتونم بخوابم یا موقعی که همه مهمونی و جاهای دیگن من تو باشگاه دنبال مبارزم یا عین همه دخترا ناخن های بلند و مشت های خوشگل ندارم ولی... تکواندو عشقه منه به این سادگیا به دستش نیاوردم که به این سادگیا از دستش بدم. اینارو نگفتم که شما مسخرم کنید اینارو گفتم بهتون بگم اگه ارزویی دارید از اسمون سنگم بباره از فکرش نیاین بیرون یا اگه بهش به هر سختی رسیدید به این اسونیا از دستش ندید❤با اینکه دخترم اما مثل پسرها و خیلیی بیشتراز اونا غیرت دارم کارهایی کردم که حتی بعضی از پسراهم نکردن همه میگن تو جز لباس پوشیدنت همه چیت شبیه پسراس درمورد رمان و تکواندو سوالی داشتید در خدمتتون هستم🙃💜رفتم خودکشی کنم وقتی شروع کردم ...تصویر پدرو مادرم اومد جلوی چشام که بعد من همه ی فامیل که دشمنی منو دارن بهشون طعنه کنایه میزنن و اونام تحقیر میشن خودکشی نکردمو برگشتم🙃🤘 
2720
تنها چیزی که میتونم بگم این. بود که تو بدترین شرایطه زندگیم عین چی تنهام گذاشتن و خیلیییییییییی بد ز ...

گلم نمیگم بخاطر اونا ببخش همین ک الان ناراحتی چرا با مادرت درمیون گذاشتی خودت نمیدونی ولی ته دلت هنوز دوسشون داری سعی کن ببخشی ک خودت راحت زندگی کنی کاری بهشون نداشته باش ایشالله خدا ب دلت ارامش بده 

گلم نمیگم بخاطر اونا ببخش همین ک الان ناراحتی چرا با مادرت درمیون گذاشتی خودت نمیدونی ولی ته دلت هنو ...

سعیمو میکنم ولی میدونم نمیتونم 

مرسی عزیزم😍😘