2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

جنیفر لوپز  😐 رو میبینم

خب معلومه دیمن رو میبینم 😂😐

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
2050

جذابیتتتتت 😍😍😍😍😍

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
خود شاخ پنداری🙄🤢

؟؟

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
2087
2051