2157
2106

هیچکدوم

همه چیز درست خواهد شد..... دقیقا ۳۲ این ماه ساعت ۲۵!... 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐬 𝐟𝐢𝐧𝐞 𝐄𝐱𝐚𝐜𝐭𝐥𝐲 𝐭𝐡𝐞 𝟑𝟐𝐧𝐝 𝐨𝐟 𝐭𝐡𝐢𝐬 𝐦𝐨𝐧𝐭𝐡𝟐𝟓 𝐨'𝐜𝐥𝐨𝐜𝐤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

گوه میبینم

😂😂😂😂

لطف میکنید برام یه صلوات بفرستید؟❤من واسه امضای همه حاجت دارا صلوات میفرستم اگه لایک نمیکنم واسه اینه الکی اعلان هاتون زیاد نشه🥰 تویی که داری امضامو میخونی هر چی ارزوی خوبه مال تو!❤

کراش بودن ازش میباره😐😂

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤
2149

خشم

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔

اخمی که زیاد جذاب نیست ¬_¬

یه چیزی که تو این زندگی یاد گرفتم اینه که نمیتونیم از کلمه ~تا ابد~برای اتفاقایی که در حال حاضر در جریانن استفاده کنیم ...                                                            دوست داشتن یک نفر تا ابد غیر ممکنه اما از دست دادن یک نفر تا ابد ممکنه. ولی ما همیشه برای چیزهایی که تا ابد باقی نمیمونن زندگی میکنیم. چیزهایی مثل رویا  خاطرات پشیمونی عشق...من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه...

بیشتر احساس می کنم خوابش میاد یکی با مشت بیدارش کرده😁

خانمها شمارو بخدا اگه بچه ها  تب بی علامت دارن، یعنی اسهال و سرفه وعطسه و آبریزش بینی، دل درد ندارن، حتما حتما از دکتر بخواید آزمایش خون بگیره، بخدا توی بیمارستان دختر 11 ساله رو آورده بودن که دوهفته تب داشته و سه بسته آنتی بیوتیک و شربت سفیکسیم خورده بوده وخوب نشده بود وحتی دکترها یه آزمایش خون ساده ازش نگرفته بودن، بعد از 14 روز فهمیدن کاوازاکی داره و دوهفته بستری بود. نمیخوام نگران بشید ولی آگاه باشید و بهمدیگه بگید این بیماری از عوارض بعداز کرونا و خیلی زیاد شده و بچه هایی که سیستم ایمنشون ضعیفه مبتلا میشن و یه تایم طلایی داره اگه تشخیص و درمانش ازاون تایم بگذره عوارض قلبی بجا میزاره.
2050

مرموز بودنو میبینم‌

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2087
واییی😁😁😁😁این همونه ها

😁 من هیچکسو به اسم نمیشناسم کی هست؟😅

خانمها شمارو بخدا اگه بچه ها  تب بی علامت دارن، یعنی اسهال و سرفه وعطسه و آبریزش بینی، دل درد ندارن، حتما حتما از دکتر بخواید آزمایش خون بگیره، بخدا توی بیمارستان دختر 11 ساله رو آورده بودن که دوهفته تب داشته و سه بسته آنتی بیوتیک و شربت سفیکسیم خورده بوده وخوب نشده بود وحتی دکترها یه آزمایش خون ساده ازش نگرفته بودن، بعد از 14 روز فهمیدن کاوازاکی داره و دوهفته بستری بود. نمیخوام نگران بشید ولی آگاه باشید و بهمدیگه بگید این بیماری از عوارض بعداز کرونا و خیلی زیاد شده و بچه هایی که سیستم ایمنشون ضعیفه مبتلا میشن و یه تایم طلایی داره اگه تشخیص و درمانش ازاون تایم بگذره عوارض قلبی بجا میزاره.
1718