2703
2553
عنوان

ای خداااا دلم میخاد بمیرم😭

197 بازدید | 18 پست

تو تاپیک قبلیم گفتم چن روزه حالم خرابع دیروزم واکسن زدم

بعد نامزدم کل روز یه زنگ نزده بهم بااینکه میدونه حالم خرابههه صبح زنگ زدم گله کردم گفت فک کردم خوابی فلان!زنگ نزدم گفت شب میام میبینمت دگ نه زنگ زده نه هیچی الان نوشته میترسم کرونا باشه بیام بگیرم به خانوادم بدم!!!💔💔💔💔💔

درحالی ک خواهرش قشنگ مریض بود علاعم کرونا داشت اومد نشست تو ماشین ما باهم ببرون رفتیم 

بعدشم تستش مثبت دراومد ولی عیچ کدوم نگرفتیم

اونو نترسید الان از من میترسع..من ن علاعم کرونا دارم نه چیزی فقط فشار روحی روانی مریضم کرده...دیروزم واکسن زدم 

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم دوس دارم بمیرم

سلام خوبی چه کردی دنبالت بودم در بدر 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2714

عزیزم

ایشون رفتار جالبی نداره

اگه هنوز تو عقدی و رابطه زن شوهری نداشتی؛ سریعتر پیش مشاور ازدواج برو و هنوز ابتدای راه اشتباه نکن

خدایا من چشمام میبندم و تو زندگیم رو با رنگ‌های خودت نقاشی کن😍💫
پناه بر خدا از دست این مردا😑

😂😂😂 واقعا پناه بر خدا 

💖 هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوست دارم و خوشحالم ک باهات تو ی زمان زندگی میکنم ....😍 فکرشو بکن ممکنه منو تو ی جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم....😍 یا اتفاقی همو دیده باشیم....😍ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم ...😍شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن....😍میبینی چقدر حس خوبیه ک کنار هم زندگی میکنیم؟!😍ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم ...😍من عاشق زندگی و دنیا هستم.....😍و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی ...😍لبخند از ته دلت آرزوی قلبیه منه...😍خدا پدر و مادرم رو ازم گرفت عوضش دوتا فرشته فرستاد ک مراقبم باشن....اهمیتی نمیدم ک منو ب چشم ی فرزند خونده نگاه کنن...من عزیزدردونه خدام...چون منو لایق دونست سر سفره سید بزرگ بشم 😍 خدایا ممنونم بخاطر اینکه تو تمام این سال ها معجزه هات رو ب من نشون دادی😍 من ب معجزه باور دارم....چون پدرم ...مادرم...همسرم معجزه های خدا برای منن...😍 عباسم اگه من ی بچه کپی تو واسه این دنیا نیارم برای این دنیا خیلی بد میشه 😍😘 خداجونم عاشقتم 😍❤ 

اقایون این دوره زمونه خیلی نامرد شدن یعنی اینقدر از شوهرم بدم اومده یک ماهه پدرش فوت کرده رفتارش با من جوری شده انگار من کشتم با خواهر و برادرش صحبت و شوخی من که حرف میزنم جواب نمیده که حوصله ندارم همش تو خونه نشسته با خواهراش تلفندحرف میزنه تنها موقعه یی با من خوبه برا رابطه اخر شب 

2706