2137
2106
عنوان

مگه میشه این نیم ست رو دوست نداشت☹☹☹☹☹☹☹+عکسسسسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 71 پست

میشه بیاید تاپیک من عکس دخترمو لایک کنید 

خیلی دلم تنگته مامانم 15 ساله که ندیدمت 15 ساله صداتو نشنیدم چند روز پیش که صداتو شنیدم اونم ن با من با خواهرم داشتی حرف میزدی و من پشت گوشی صداتو شنیدم دلم پرکشید واست تازه فهمیدم چه گنجی داشتم که منو نخواست هر جا هستی سالم باشی که با نبودنت منم نیستم تا ابد 😭😭😭😭😭دوستت دارم مامان مهربونم دورت بگردم 💓💓💓💓💓💓💓همیشه بهت افتخار میکنم و سعی میکنم ب بهترین شکل زندگی کنم که خوشحال باشی ☘️🌹🌼

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

انگشترش مگه چند گرمه که بیست و خوردی؟😳

بعضی ها آنقدر به دیگران وفادارند که به خودشان خیانت میکنند!!اینجا به کسی اعتماد نکنید و اعصاب خودتون رو خورد نکنید...اینجا دنیای عجیبیه و آدماش عجیب ترن! در ضمن اینجا هیچکس هیچی تو سلیقش نیست😂 پس وقتی از اینجا خارج میشید همه چیو فراموش کنید و زندگی عادی خودتون رو بکنید✌🏻و یه چیز دیگه وقتی اومدین اینجا و توهم خیانت و نازایی زدین اصلا نگران نشین یه چیز کاملا عادیه😆🤦‍♀️خلاصه که اینجارو جدی نگیرین😙

چ گنده س شیک نیس چیزای ظریف ترو شیک ترم هستا

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2050

آره دارمش چرا یذره اذیتم میکنه ی زخما کوچیکی بعضی وقتا میندازه ولی تاحالا خورد نشده ک تو تاپیکا گفتن

گاهی اوقات دلم واسه تو که نه... واسه زمانی که فکرمیکردم تو بودی تنگ میشه...