2726
عنوان

خانوادتون یا عشقتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 49 پست

چون با منطق ردش کردن خانوادم

اگه سر چیز مسخره و بیخود رد میکردن عشقم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه پسره همه چی داشته باشه وخونوادم توجیه مناسبی واسه مخالفتشون نداشته باشه مسلماعشقم

مثل شوهردومم ک کسی راضی نبود

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

تایپکتون خوندم  با توجه ب کات کردنش تا یک ماه

ب نظرم خنوادت 

چون پسری نیست ک بتونه خوشبختت کنه

فردا ولت میکنه میومنی با بی ابرویش واسه شما

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩

خانوادم

اگه پسری دختری رو بخواد هیچکس جلودارش نیست

پسرِ برادرشوهرِ عمم یه دخترو میخواست ۵ سال رفت و اومد آخر گرفتش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

قطعا خانواده

پسری که با یه بار اومدن جا بزنه تو زندگی هم خیلی جام میذاره !

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

قطعا خانوادم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706