2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب میگیرن که ولی تو که طبیعی اوردی الان دومی راحت تره  الان میخوای الکی الکی از دوجا خودتو معذ ...

نه حاضر نیستم 

دیگه طبیعی بیارم

زایمان اول خودم طبیعی خواستم پشیمونم،خیلی اذیت شدم،ماما بالا سرم اصلا محل نمی داد،نظافت چی اومد سراغم حالمو بپرسم دید بچه داره دنیا میاد

نه حاضر نیستم  دیگه طبیعی بیارم زایمان اول خودم طبیعی خواستم پشیمونم،خیلی اذیت شدم،ماما بالا ...

خب جای خوب برو چرا ماما گلم ؟

خود زایمان هم مشکل داشتی مثلا خیلی طولانی بود زیاد بخیه و خوردی اینا ؟یا فقط به دلیل کم کاری بیمارستان 

چون منم راضی نبودم الان میخوام برم خصوصی اینام محل نمیدادن 

😃😃 خيلي بده كه 

خیلی خیلی سر اولی اینجوری نبودم

الان غذام یماهه املت نون لواش جوجه بدون پیاز 

عدس پلو

۵اول فقط سرم امپول توت خشک البالو هندونه بود

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2714
خب جای خوب برو چرا ماما گلم ؟ خود زایمان هم مشکل داشتی مثلا خیلی طولانی بود زیاد بخیه و خوردی اینا ...

کلا از وقتم گذشته بود شهر ما دو تا بیمارستان بیشتر نداره و این خوبش بود،بچمم مدفوع کرده بود اصلا متوجه نشد،یه هفته بچه تو دستگاه بستری بود

خب جای خوب برو چرا ماما گلم ؟ خود زایمان هم مشکل داشتی مثلا خیلی طولانی بود زیاد بخیه و خوردی اینا ...

هم زایمان طولانی بود،هم بخیه زیاد خوردم،هم مامای شیفت قبل خیلی مواظب بود مرتب سر میزد،حتی موقعی که داشت بخیم میکرد پرستاره بهش میگفت با یه سرم دیگه بشورش عفونت نکنه،اینقدر دعواش کرد

هم زایمان طولانی بود،هم بخیه زیاد خوردم،هم مامای شیفت قبل خیلی مواظب بود مرتب سر میزد،حتی موقعی که د ...

هر جور خودت میدونی ولی نظر من اینه سزارین هم یه نوع زایمانه که عوارضش خیلی زیاد هم هست نمیگم بده ها منظورم اینه تو که درد طبیعیو کشیدی عوارضشو کشیدی بهتره همون طبیعی بری مخصوصا اگه بازم میخوای تو همون شهر باشی ملت تو شهر خوب زیر نظر دکترای عالی سز میشن بازم از عوارضش میگن شما که تو شهرستانی 

تاکی ادامه داره یک هفتست اینجورم نکنه بچه اولم ک سزارین بودم تا اخر نه ماه کمر دردو داشته باشم 

ربطی به اون نداره. استراحت کن

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉