2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من نزدم والا ولی الکی میان گزارش میزنن خب یکی مشکل داره سوال میپرسه داریم کمکش میکنیم یهو میبینی تا ...

اگ سوالش جنسی بوده باشه ک گزارش زدن ایرادی نداره

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
2149
2050

😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     
2143
بعضیاشونم خلاف قوانین سایت نیست مثلا تو تاپیک عکس،اگه چندنفر عکس نبینه گزارش زدن

😂😂😂 من همیشه وقتی کسی دیر عکس میزاره و شونصد صفحه ادمو علاف میکنه میگم الگزارش_من_الایمان#  

البته فقط میگم، کم پیش میاد گزارش بزنم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

موافقم🙂🙂موافقم🙂🙂موافقم🙂🙂

چقد متنفرم ازشون

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردی⁦☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦❤️⁩                                                                     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردی و ژیلت جانم مرسی که برای صورتم بهم کمک کردی و موهای صورتمو زیاد نکردی                                                                     میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد.                                                                           دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید

تا وقتي يه تاپيك مشكل نداشته باشه گزارش نميزنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فقط گزارش بزن افرین یوقت دستتو از رو دکمش برنداری😂😂

عزیزم من تاحالا براهیچکس گزارش نزدم ولی طرز صحبت شمام درست نبود😐

عجب دریای سحرامیزیه غمایِ عالم…🖤✨#تتلیتی:)چالش ناشناسم: https://harfeto.timefriend.net/16321546158707
1718