2157
2106

عزیزم خلاف قوانین سایت تاپیک نزن ک گزارش نخوری😑😑😑😑

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

هوم🙁

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉

خودتو یه تیمارستان معرفی کن گلم وضعت وخیمه☺️

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2050

چاخان چی شده ؟ 

باید حواسمون به این موضوع  باشه که اولین قربانی ذات خراب، صاحب اون ذاته. چون به طور خودکار تموم اون منفی نگری ها و به قول معروف بد جنسیا اول از همه به خود آدم بر می گرده. ذات خراب آدما با تغییر ظاهر و لباس و تظاهر عوض نمی شه. حواستون باشه همیشه گفتن هر خرابی رو می شه درست کرد به جز ذات خراب.و دراخر برای افرادی که ذات خرابی دارند دل بسوزانید. چرا که آن ها در دنیا چیزی برای از دست دادن ندارند و تنها برای خوش کردن دل سیاه خود با تظاهر و قلمبه سلمبه حرف زدن و ادای ادمای درست و ریشه دار دراوردن به ازار  اطرافیان مشغول هستند در نتیجه    ذات خراب خرابه و با هزار جور لفظ قلم صحبت کردن، با رفتارهای متناقض هزار جور پوشوندش و با هزار دوز و کلک نمیشه پوشوندش و بالاخره رو میشه. کافیه یکم به تناقضات عمل و حرفا بیشتر توجه کرد.  کاربریم اسم سگمه
2087
عه کاپ کیک😃😃😃😃🥰 چطوررررری؟

سلام عزیزم

خوبی

منم خوبم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
@پلیس_نی_نی_سایت    

مگه پلیسم داریم؟؟؟🤔🤔

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2051