2726
عنوان

شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 52 پست
حتما الانم برگشته میگه من هیچ کدوم از خانوادتو ادم حساب نمسکنم فک نکن ب کسی چیزی بگی من مینرسم 

این شوهرای عتیقه رو از کجا پیدا میکنید🤦‍♀️ 

با یه مشاور صحبت کن شوهرت پارانویا نباشه 🤦‍♀️

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport
بهش میگفتی نخواب مثل جغد بیدار بمون ببین چیکار میکنم اه اه اه نچسب خدا به دادت برسه الان اینو میگه ف ...

عی کاش اون زمانیکه میگفتن بااین ازدواج نکن اون دوست داشتن عنو میذاشتم کنار حرفشونو گوش میکردم 

𝑌𝑜𝑢 𝐴𝑟𝑒 𝑇𝒉𝑒 𝑀𝑎𝑖𝑛 𝐶𝒉𝑎𝑟𝑎𝑐𝑡𝑒𝑟𝑂𝑓 𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒'𝑠 𝑆𝑐𝑒𝑛𝑒 ..💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما الانم برگشته میگه من هیچ کدوم از خانوادتو ادم حساب نمسکنم فک نکن ب کسی چیزی بگی من مینرسم 

واقعاً جدی راجع به این موضوع فکر کن، این از فحش و کتک بدتره، اونا رو میگی یه آن عصبانی میشه و نمی‌فهمه چی میگه یا چیکار می‌کنه، ولی این خیلی مسخره‌س، مگه شما آدم بی‌اخلاقی هستی که این آقا حتماً باید بِپادِت که دست از پا خطا نکنی؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
این شوهرای عتیقه رو از کجا پیدا میکنید🤦‍♀️  با یه مشاور صحبت کن شوهرت پارانویا نباشه 🤦‍♀️

پارانویا چی هست حالا؟؟؟

راضی نمیشه اصلا ماور بریم خسیسه میگه یه عالمه پول میکیره

2728
واقعاً جدی راجع به این موضوع فکر کن، این از فحش و کتک بدتره، اونا رو میگی یه آن عصبانی میشه و نمی‌فه ...

بخدا خیلی مذهبیم جمع و جور اصلا ی دیقم من چادرمو از سرم باز نکردم و بامردایه اونجا حرف نزدم اصلااا

سعی کن از ریشه حل کنی نگذر

نمیگذرم اصلا خیلی ب من جنگ اعصاب داده بی حیا ...

میریم تو فامیلایه خودشون همش میگه چادرتو دربیار فلان کن میریم تو فامیلایه ما چادرمم اصلا نمیگه دربیار ازاینجور حرفام درمیاره

پارانویا چی هست حالا؟؟؟ راضی نمیشه اصلا ماور بریم خسیسه میگه یه عالمه پول میکیره

مشاور مراکز دولتی برید خیلی خیلی ارزونه

دو سال پیش ساعتی ۵ هزار تومن بود

مرکز مشاوره آموزش پرورش میرفتم من

من دانش آموز بودم اون موقع ولی زن و شوهرا و اینا هم میومدن

تو همه شهرا هست 

پارانویا یعنی طرفی شکاک و بدبینه، معمولا به همسرشون خیلی حساس میشن، فکر میکنن همسرشون میخاد بهشون خیانت کنه

مشاور مراکز دولتی برید خیلی خیلی ارزونه دو سال پیش ساعتی ۵ هزار تومن بود مرکز مشاوره آموزش پرور ...

بخدا نمیدونید ک تو بعضی موردا چ بلایی ب سرم میاره بقران خستم خیلی بعضی وقتا ب خودکشی و تموم شدن فکر میکنم میگم ک خدایا یعنی تموم میشه من دیگع خستم ازاین زندگی

بخدا خیلی مذهبیم جمع و جور اصلا ی دیقم من چادرمو از سرم باز نکردم و بامردایه اونجا حرف نزدم اصلااا

اینو همسرت باید متوجه باشه، ولی گویا به شدت بددله

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بخدا نمیدونید ک تو بعضی موردا چ بلایی ب سرم میاره بقران خستم خیلی بعضی وقتا ب خودکشی و تموم شدن فکر ...

چند سالته؟ با شوهرت چجور آشنا شدی ازدواج کردی؟

۲۲ اونم ۲۳ ی ماه دیه ۲۴تو کلاس آشنا شدیم البته بالتماس اونو پافشاریا اون شروع شد

البته شماره اینا نگرفتما پرونده ای ک ادرسمو اینا توش بودرو پیدا کرده بود شمارمو برداسته بود

البته شماره اینا نگرفتما پرونده ای ک ادرسمو اینا توش بودرو پیدا کرده بود شمارمو برداسته بود

یه مشاور خوب تو مراکز دولتی پیدا کن برو ، مشکلت رو مطرح کن

انشااله همه چیز درست میشه

یه مشاور خوب تو مراکز دولتی پیدا کن برو ، مشکلت رو مطرح کن انشااله همه چیز درست میشه

ممنون ک راهنماییم کردی

2706