2703
2553
عنوان

شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 52 پست
تو خود شوهرت باید تو ی اتاق که زن باشه بخوابه بدت نمیاد  اون که دیگه مرده و غیرتی

من ی اتاق دیگه خوابیدم با زنا

اونم تو پذیرایی بامردا اونجا هیچ زنی نبود

𝑌𝑜𝑢 𝐴𝑟𝑒 𝑇𝒉𝑒 𝑀𝑎𝑖𝑛 𝐶𝒉𝑎𝑟𝑎𝑐𝑡𝑒𝑟𝑂𝑓 𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒'𝑠 𝑆𝑐𝑒𝑛𝑒 ..💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی اتاق دیگه خوابیدم با زنا اونم تو پذیرایی بامردا اونجا هیچ زنی نبود

منظورم مردی

2720
اصلا جایی مهمونید و شب میمونید زشته توی یه اتاق بخوابید ما که مردونه و زنونه میکنیم

نمیفهمه ک اخه من الان دارم دیونه میشم از کاراش

من باشم بعد این حرف قیااامت به پا میکنم چرا تحمل میکنی رسما انگ داره میزنه

اره داره میزنه واقعا یه کاری میکنه لال شم ویگه نگم بریم فلان جا

بهش میگفتی نخواب مثل جغد بیدار بمون ببین چیکار میکنم اه اه اه نچسب خدا به دادت برسه الان اینو میگه فردا چیکار میکنه خواهر من به فکر روح و روانت باش این آقا با این چرندیات نابودت میکنه 

2714
اره داره میزنه واقعا یه کاری میکنه لال شم ویگه نگم بریم فلان جا

ار الان خواهشا بهش رو نده لال شم نشد حرف تو اگه پیش هرکی بگی اینو بهم گفته قطعا حق و به تو میدن خودتو بدبخت نکن خواهشا از چیزی نترس

بگو رسم فامیلات جا جدا کردن بود 

خودت همونجا حرف میزدی میخوام پیش زنم باشم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
چه بدونم تو دیشب چه کار کردی؟؟؟؟ 😳😳😳 ایشون مشکل روانی داره، تا نرفتین زیر یه سقف یه فکری به حال خ ...

حتما الانم برگشته میگه من هیچ کدوم از خانوادتو ادم حساب نمسکنم فک نکن ب کسی چیزی بگی من مینرسم 

ار الان خواهشا بهش رو نده لال شم نشد حرف تو اگه پیش هرکی بگی اینو بهم گفته قطعا حق و به تو میدن خودت ...

واقعا خیلی ازش دلگیرم سه ساله و نیمه همو میشناسیم دوساله نامزدیم ی سال و نیمم دوست بودیم ...

یعنی فک میکنه من خرابم 

وا مشکل داره نامزدت  خونه مردم بودین این حرفا چیه یعنی چی باید پیش من می خوابیدی خجالتم سرش نمی ...

نه اصلا خجالت سرش نمیشه به ادم تهمتم میزنه حالا

2706