2157
2106
عنوان

شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 52 پست
من باشم بعد این حرف قیااامت به پا میکنم چرا تحمل میکنی رسما انگ داره میزنه

اره داره میزنه واقعا یه کاری میکنه لال شم ویگه نگم بریم فلان جا

𝑌𝑜𝑢 𝐴𝑟𝑒 𝑇𝒉𝑒 𝑀𝑎𝑖𝑛 𝐶𝒉𝑎𝑟𝑎𝑐𝑡𝑒𝑟𝑂𝑓 𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒'𝑠 𝑆𝑐𝑒𝑛𝑒 ..💕

بهش میگفتی نخواب مثل جغد بیدار بمون ببین چیکار میکنم اه اه اه نچسب خدا به دادت برسه الان اینو میگه فردا چیکار میکنه خواهر من به فکر روح و روانت باش این آقا با این چرندیات نابودت میکنه 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اره داره میزنه واقعا یه کاری میکنه لال شم ویگه نگم بریم فلان جا

ار الان خواهشا بهش رو نده لال شم نشد حرف تو اگه پیش هرکی بگی اینو بهم گفته قطعا حق و به تو میدن خودتو بدبخت نکن خواهشا از چیزی نترس

2149

بگو رسم فامیلات جا جدا کردن بود 

خودت همونجا حرف میزدی میخوام پیش زنم باشم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
چه بدونم تو دیشب چه کار کردی؟؟؟؟ 😳😳😳 ایشون مشکل روانی داره، تا نرفتین زیر یه سقف یه فکری به حال خ ...

حتما الانم برگشته میگه من هیچ کدوم از خانوادتو ادم حساب نمسکنم فک نکن ب کسی چیزی بگی من مینرسم 

ار الان خواهشا بهش رو نده لال شم نشد حرف تو اگه پیش هرکی بگی اینو بهم گفته قطعا حق و به تو میدن خودت ...

واقعا خیلی ازش دلگیرم سه ساله و نیمه همو میشناسیم دوساله نامزدیم ی سال و نیمم دوست بودیم ...

یعنی فک میکنه من خرابم 

وا مشکل داره نامزدت  خونه مردم بودین این حرفا چیه یعنی چی باید پیش من می خوابیدی خجالتم سرش نمی ...

نه اصلا خجالت سرش نمیشه به ادم تهمتم میزنه حالا

2050
حتما الانم برگشته میگه من هیچ کدوم از خانوادتو ادم حساب نمسکنم فک نکن ب کسی چیزی بگی من مینرسم 

این شوهرای عتیقه رو از کجا پیدا میکنید🤦‍♀️ 

با یه مشاور صحبت کن شوهرت پارانویا نباشه 🤦‍♀️

بهش میگفتی نخواب مثل جغد بیدار بمون ببین چیکار میکنم اه اه اه نچسب خدا به دادت برسه الان اینو میگه ف ...

عی کاش اون زمانیکه میگفتن بااین ازدواج نکن اون دوست داشتن عنو میذاشتم کنار حرفشونو گوش میکردم 

واقعاً جدی راجع به این موضوع فکر کن، این از فحش و کتک بدتره، اونا رو میگی یه آن عصبانی میشه و نمی‌فهمه چی میگه یا چیکار می‌کنه، ولی این خیلی مسخره‌س، مگه شما آدم بی‌اخلاقی هستی که این آقا حتماً باید بِپادِت که دست از پا خطا نکنی؟؟

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
این شوهرای عتیقه رو از کجا پیدا میکنید🤦‍♀️  با یه مشاور صحبت کن شوهرت پارانویا نباشه 🤦‍♀️

پارانویا چی هست حالا؟؟؟

راضی نمیشه اصلا ماور بریم خسیسه میگه یه عالمه پول میکیره

واقعاً جدی راجع به این موضوع فکر کن، این از فحش و کتک بدتره، اونا رو میگی یه آن عصبانی میشه و نمی‌فه ...

بخدا خیلی مذهبیم جمع و جور اصلا ی دیقم من چادرمو از سرم باز نکردم و بامردایه اونجا حرف نزدم اصلااا

2143
سعی کن از ریشه حل کنی نگذر

نمیگذرم اصلا خیلی ب من جنگ اعصاب داده بی حیا ...

میریم تو فامیلایه خودشون همش میگه چادرتو دربیار فلان کن میریم تو فامیلایه ما چادرمم اصلا نمیگه دربیار ازاینجور حرفام درمیاره

پارانویا چی هست حالا؟؟؟ راضی نمیشه اصلا ماور بریم خسیسه میگه یه عالمه پول میکیره

مشاور مراکز دولتی برید خیلی خیلی ارزونه

دو سال پیش ساعتی ۵ هزار تومن بود

مرکز مشاوره آموزش پرورش میرفتم من

من دانش آموز بودم اون موقع ولی زن و شوهرا و اینا هم میومدن

تو همه شهرا هست 

پارانویا یعنی طرفی شکاک و بدبینه، معمولا به همسرشون خیلی حساس میشن، فکر میکنن همسرشون میخاد بهشون خیانت کنه

مشاور مراکز دولتی برید خیلی خیلی ارزونه دو سال پیش ساعتی ۵ هزار تومن بود مرکز مشاوره آموزش پرور ...

بخدا نمیدونید ک تو بعضی موردا چ بلایی ب سرم میاره بقران خستم خیلی بعضی وقتا ب خودکشی و تموم شدن فکر میکنم میگم ک خدایا یعنی تموم میشه من دیگع خستم ازاین زندگی

بخدا خیلی مذهبیم جمع و جور اصلا ی دیقم من چادرمو از سرم باز نکردم و بامردایه اونجا حرف نزدم اصلااا

اینو همسرت باید متوجه باشه، ولی گویا به شدت بددله

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
2051