1874
2106
عنوان

شوهر

587 بازدید | 52 پست

سلام بچه ها 

بچه ها دیشب رفته بودیم بایکی فامیلامون بیرون...

شب دیزوقت شد اسرار کردن مارو بردن خونشون

شب به یه دلایلی نتونستم پیش نامزدم بخابم با زن فامیلمون رفتم اتاق اونم با مردا خوابید..

حالا ک برگشتیم به من میگه چراپیش من نخوابیدی

سوضن داره

میگه که من چ بدونم دیشب تو چرا کردی بعد خواب من

الان دقیقا من باید چیکار کنم چ اقدامی کنم...

اخه یعنی چی دارم دیونه میشم انقدر گریه کردم خودمو زدم فحش میده میگه زنگ نزن ب من اخه یعنی چی ی روز خوش نذاشته برام همیشه این بهانه هارو داره

𝑌𝑜𝑢 𝐴𝑟𝑒 𝑇𝒉𝑒 𝑀𝑎𝑖𝑛 𝐶𝒉𝑎𝑟𝑎𝑐𝑡𝑒𝑟𝑂𝑓 𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒'𝑠 𝑆𝑐𝑒𝑛𝑒 ..💕

😶

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

اصلا جایی مهمونید و شب میمونید زشته توی یه اتاق بخوابید

ما که مردونه و زنونه میکنیم

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

چه بدونم تو دیشب چه کار کردی؟؟؟؟ 😳😳😳 ایشون مشکل روانی داره، تا نرفتین زیر یه سقف یه فکری به حال خودت بکن

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
2143
تو خود شوهرت باید تو ی اتاق که زن باشه بخوابه بدت نمیاد  اون که دیگه مرده و غیرتی

من ی اتاق دیگه خوابیدم با زنا

اونم تو پذیرایی بامردا اونجا هیچ زنی نبود

من ی اتاق دیگه خوابیدم با زنا اونم تو پذیرایی بامردا اونجا هیچ زنی نبود

منظورم مردی

اصلا جایی مهمونید و شب میمونید زشته توی یه اتاق بخوابید ما که مردونه و زنونه میکنیم

نمیفهمه ک اخه من الان دارم دیونه میشم از کاراش

2051