2410
2553
عنوان

اینکه مردا اجازه نمیدن زنشون بیرون از خونه کار کنه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 89 پست

راستش بنظرم اگر از روز اول  خانم درباره ی موضوعاتی که براش اهمیت داره  ، صحبت کنه و سنگهاشو  وا بکنه  ، هم خودش بهتر می تونه  همسر آینده شو انتخاب کنه و هم بعده ها تو زندگی   جای حرف و سخن باقی نمی مونه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه سریهاشون بخاطر ترس از جامعه خراب که مبادا خانومشون آسیبی ببینه یه سریهاشونم چشم دیدن پیشرفت خانو ...

من همسرم میگه تو خونه کار کن و در آمد داشته باش و سرگرمیتم هست

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

شوهر من برعکس خیلی دوست داره درس بخونم با اینکه دوسال از تحصیل دور موندم ولی الان همش تشویقم میکنه میگه تو بخون برو سرکار پزشکی پرستاری چیزی قبول شو خودمم همه کارا ر و انجام میدم تلاشتو بکن فقط

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
کافر همه را به کیش خود پندارد فک میکنن بقیه مردا هم مث خودشونن😬😬😬

ببین یه کاری میکنی بره سراغ شوهرش

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2714
جامعه خرابه ؟؟؟؟؟ خوبه خود مردا باعثش میشن😂

نباید یه چیزی رو به همه نسبت بدی.

هم زن خراب داریم هم مرد خراب

ولی جامعه خرابه یعنی تعداد ادمای خراب کم نیست

هیترا هیت میدن بازیکنا بازی میکنن😏

حسودن از پیشرفت زنشون خوشحال نمیشن

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

بعضی ها دوست ندارند زنشون خسته بشه  ومشغله فکری داشته یاشه

بعضی هام نمی خواهند زنه مستقل باشه

بستگی به شخصیت مرده دلره

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706