2703
2553
عنوان

اینکه مردا اجازه نمیدن زنشون بیرون از خونه کار کنه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلایل مختلفی داره

ولی تو اطرافم اونی که دیدم فوق العاده بددل بوده و تظاهر به عشق و علاقه کرده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2720

یه سریهاشون بخاطر ترس از جامعه خراب که مبادا خانومشون آسیبی ببینه

یه سریهاشونم چشم دیدن پیشرفت خانومشونو ندارن، میخوان خانومشون همیشه محتاج خودشون باشه😁

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.
2714

اینو از یه مرد شنیدم

کسی که زنش رو محدود میکنه غیرتی نیس یا اینکه بگه هم جنس هامو خوب می شناسم  اون فقط خودش رو خوب میشناسه🤷‍♀️

اینم محدود کردنه دیگه😑

دوست دارم با خودتم که داری اینو میخونی....♡
قبول دارم چون جامعه خرابه

جامعه خرابه ؟؟؟؟؟ خوبه خود مردا باعثش میشن😂

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

از قدرت گرفتن زن میترسن بیشتریا،یه عده هم که کلا بددل و شکاکن

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2706