2157
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

اینو از یه مرد شنیدم

کسی که زنش رو محدود میکنه غیرتی نیس یا اینکه بگه هم جنس هامو خوب می شناسم  اون فقط خودش رو خوب میشناسه🤷‍♀️

اینم محدود کردنه دیگه😑

دوست دارم با خودتم که داری اینو میخونی....♡
قبول دارم چون جامعه خرابه

جامعه خرابه ؟؟؟؟؟ خوبه خود مردا باعثش میشن😂

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.
2050

راستش بنظرم اگر از روز اول  خانم درباره ی موضوعاتی که براش اهمیت داره  ، صحبت کنه و سنگهاشو  وا بکنه  ، هم خودش بهتر می تونه  همسر آینده شو انتخاب کنه و هم بعده ها تو زندگی   جای حرف و سخن باقی نمی مونه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

داشتن سلطه روی زن ها 

اینکه زن ها بهشون وابسته باشن 

اینکه نظام مردسالاری مستحکم بمونه 

تاریخ خودرا تکرار میکند،یک بار به صورت یک تراژدی و بعد به صورت یک نمایش مضحک،و قهرمانان این تاریخ دوبار زائیده میشوند،یکبار در قامت یک اسطوره و بار دوم به شکل یک دلقک (کارل مارکس)
یه سریهاشون بخاطر ترس از جامعه خراب که مبادا خانومشون آسیبی ببینه یه سریهاشونم چشم دیدن پیشرفت خانو ...

من همسرم میگه تو خونه کار کن و در آمد داشته باش و سرگرمیتم هست

2087
غیرت خرکی

جرر😂😂😂😂

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

شوهر من برعکس خیلی دوست داره درس بخونم با اینکه دوسال از تحصیل دور موندم ولی الان همش تشویقم میکنه میگه تو بخون برو سرکار پزشکی پرستاری چیزی قبول شو خودمم همه کارا ر و انجام میدم تلاشتو بکن فقط

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
کافر همه را به کیش خود پندارد فک میکنن بقیه مردا هم مث خودشونن😬😬😬

ببین یه کاری میکنی بره سراغ شوهرش

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2051