2137
2106

هرکی یجوره دیگه

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               رو به تـ∞ـو سجده میکنم ، دری به کعبه باز نیست ♥️                                        

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

غیرت خرکی

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔
2050

کافر همه را به کیش خود پندارد

فک میکنن بقیه مردا هم مث خودشونن😬😬😬

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.

میخوان زن مستقل نباشه و بهشون وابسته باشه

چند روزی روی خاکیم دل آزاری بس است..وقتی به خودت اجازه این جسارت رو میدی که به ظاهر و حجاب من که یه چیز کاملا شخصی هست گیر میدی پس خودتو برای هر واکنشی از جانب من آماده کن😊
2143

دلایل مختلفی داره

ولی تو اطرافم اونی که دیدم فوق العاده بددل بوده و تظاهر به عشق و علاقه کرده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2051