2726
عنوان

هر کتابی رو نخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 30 پست
کلمات و جملات بی رحم. روح علم روانشناسی باید از جنس شیطان باشه. شبها غمگین به خواب میرم و افسرده از ...

اسم کتاب؟

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلمات و جملات بی رحم. روح علم روانشناسی باید از جنس شیطان باشه. شبها غمگین به خواب میرم و افسرده از ...

هه.... یاشار تو تا خودت نخوای درست نمیشی. اینو یادت باشهباشه.

هیچوقتم ب. خاطر خوب بودن موقعیت ی دختر نبای. در قبال اون دختر خودتو بی اهمیت بدونی...

ب هرحال چیزی نمیگم... 

موفق باشی

2728

اسمش چیه؟

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒
به قول نیچه افسردگی بهاییه که باید برای شناخت بیشتر خودمون بپردازیم

چه جمله زیبایی دقیقا هر چیزی بهای داره 

بعضا این بها پوله بعضا عمر بعضا انرژی و اتفاقات تا بخودمون بیاییم

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم

استارترکتابه زندگی، جنگ ودیگرهیچ چجورکتابیه دوستم می‌گفت این کتابه روهم بخونی به فکرخودکشی میوفتی نمی‌دونم واقعادرموردچیه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
هه.... یاشار تو تا خودت نخوای درست نمیشی. اینو یادت باشهباشه. هیچوقتم ب. خاطر خوب بودن موقعیت ی دخت ...

نه شروع کردم دارم بهتر میشم ولی خب این کتابه یجوریه

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.
استارترکتابه زندگی، جنگ ودیگرهیچ چجورکتابیه دوستم می‌گفت این کتابه روهم بخونی به فکرخودکشی میوفتی نم ...

خداروشکر منم نخوندمش :)))) اطلاع ندارم

هه.... یاشار تو تا خودت نخوای درست نمیشی. اینو یادت باشهباشه. هیچوقتم ب. خاطر خوب بودن موقعیت ی دخت ...

اتفاقا رسیدم به قسمتی از کتاب که دقیقا راجع به همین موضوع نوشته، تلخه که ضمیر خودآگاهمم داره باهاش آشنا میشه، امیدوارم فصل بعدش راه حلی داشته باشه.

اسمشو چرا نمیگی خا😒

فاز برت داشته

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
باید عضویت ویژه داشته باشین 😂

ینی چی؟ 

عضویت تو چی؟ 

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706