2703
2553
عنوان

هر کتابی رو نخونید

421 بازدید | 30 پست

با این کتاب هر چی بیشتر جلو میرم، بیشتر خودم رو میشناسم. همین باعث میشه بیشتر غمگین شم. یاد اون شعر افتادم، «مرا از دور تماشا کن، من از نزدیک غمگینم».

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.

نویسنده؟

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اسم کتابم بگو😐

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

کلمات و جملات بی رحم. روح علم روانشناسی باید از جنس شیطان باشه. شبها غمگین به خواب میرم و افسرده از خواب بیدار میشم.

روزمره نویس. لطفا از لایک کردن تاپیک های بیات خودداری نمایید.

به قول نیچه افسردگی بهاییه که باید برای شناخت بیشتر خودمون بپردازیم

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2706