2157
2106
عنوان

هر کتابی رو نخونید

396 بازدید | 30 پست

با این کتاب هر چی بیشتر جلو میرم، بیشتر خودم رو میشناسم. همین باعث میشه بیشتر غمگین شم. یاد اون شعر افتادم، «مرا از دور تماشا کن، من از نزدیک غمگینم».

وبلاگ نویسِ آواره

نویسنده؟

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چشم

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2149
2050
2143
کلمات و جملات بی رحم. روح علم روانشناسی باید از جنس شیطان باشه. شبها غمگین به خواب میرم و افسرده از ...

هه.... یاشار تو تا خودت نخوای درست نمیشی. اینو یادت باشهباشه.

هیچوقتم ب. خاطر خوب بودن موقعیت ی دختر نبای. در قبال اون دختر خودتو بی اهمیت بدونی...

ب هرحال چیزی نمیگم... 

موفق باشی

اسمش چیه؟

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردی⁦☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦❤️⁩                                                                     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردی و ژیلت جانم مرسی که برای صورتم بهم کمک کردی و موهای صورتمو زیاد نکردی                                                                     میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد.                                                                           دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید
2051