2157
2106
عنوان

دوسال عضویتم مبارک

106 بازدید | 16 پست

امروز دقیقا دو ساله عضو اینجام اما یه ساله که فعالیت میکنم

دوستون دارم عزیزان

میشه پرنده باشی اما رها نباشی....آرزو دارم از این شهر دور شم.خدایا موقعیتشو فراهم کن و منو به آرزوم برسون 

مبارکه

لطف میکنید برام یه صلوات بفرستید؟❤من واسه امضای همه حاجت دارا صلوات میفرستم اگه لایک نمیکنم واسه اینه الکی اعلان هاتون زیاد نشه🥰 تویی که داری امضامو میخونی هر چی ارزوی خوبه مال تو!❤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

یه بارم تایپکم گفتم گزارش بزنین. نی نی یار گفت الانه که بترکی

میشه پرنده باشی اما رها نباشی....آرزو دارم از این شهر دور شم.خدایا موقعیتشو فراهم کن و منو به آرزوم برسون 

پیامش برات اومد؟

من نمیخوام پیام تبریک برام بیاد چیکار کنم؟

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔
پیامش برات اومد؟ من نمیخوام پیام تبریک برام بیاد چیکار کنم؟

اره تازه ادمد 

2050
چقدر پست گذاشتی ماشالا😁

😂اوایل خیلی فعالیت داشتم الان کم میرم تایپک های بقیه

2143