2737
2734

میشه بگین برای هر درس چند منبع داشتین ؟؟ و ایا بدون کلاس کنکور و فقط با کتاب تست و ازمون و مشاور میشه موفق شد یا نه چون شرایط مالی برای کلاس رفتن ندارم  و بعضی وقتا ویدیو های الا رو میبینم

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

بدون کلاس میشه 

بدون مشاور یه نفر راهنماییت کنه راه اشتباهی نری و وقتتو تلف نکنی هم میشه 

هر مبحثی میخونی کم نزار واسش حتما میتونی جواب بگیری

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیر ده هزار سخت نیس زیر هزار سخته

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
کانال های تلگرام ویدئو های آموزشی حرف آخر و اینا رو رایگان می زارن نگاه کن ولی حتی رتبه برتر ها هم ک ...

خودشون اعلام کردند راضی نیستند

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
خوب اره بدون کلاس هم میشه صد در صد

می تونه از خود موسسه بخره

تاحالا چند تا مورد هم داشتند طرف این جوری خونده ولی سر کنکور قاطی کرده افتضاح داده کنکور رو

2738
می تونه از خود موسسه بخره تاحالا چند تا مورد هم داشتند طرف این جوری خونده ولی سر کنکور قاطی کرده اف ...

حتی کتاب تست هم نباید دان کنیم؟من نمی تونم بخرم چی کار کنم

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
حتی کتاب تست هم نباید دان کنیم؟من نمی تونم بخرم چی کار کنم

دست دو قیمت هاش مناسب تره منم دست دو گرفتم

یا با چند تا از دوستات باهم شریک شید