2410
2553
عنوان

من اگه روزي ازدواج كنم....+عكس

752 بازدید | 53 پست

من اگر روزی ازدواج کنم مهریه نمیگیرم 

چون فروشی نیستم و جهیزیه هم نمیدم چون نفقه برام بی معنیه

من اگر روزی ازدواج کنم زندگیمو با همسرم شریک میشم

با هم کار میکنیم با هم خرج میکنیم با هم زندگیمونو می‌سازیم و من کالا نیستم

طناز طباطبایی 

گفتچادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد…!!! گفتمایمانی که به گیسوانی بلرزد به چه ارزد…؟؟؟

بازی گردونه ی هایپرباهمکاری دی جی کالا🤩ازلینک زیرواردشووبعدعضویت اسمت روواردکن وگردونه روبچرخون🤩

https://hyper-stop.com/play?friend=772041

میلیاردهاتومن جایزه ی نقدی و غیرنقدی خطتون هم مستقیم ده هزارشارژمیشه بدون قرعه کشی🥳🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خیلی موافقم

اما برای همه صدق نمیکنه متاسفانه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
بازی گردونه ی هایپرباهمکاری دی جی کالا🤩ازلینک زیرواردشووبعدعضویت اسمت روواردکن وگردونه روبچرخون🤩 ...

نمیخای خفه شی؟

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2714
2706