2137
2106
عنوان

من اگه روزي ازدواج كنم....+عكس

658 بازدید | 53 پست

من اگر روزی ازدواج کنم مهریه نمیگیرم 

چون فروشی نیستم و جهیزیه هم نمیدم چون نفقه برام بی معنیه

من اگر روزی ازدواج کنم زندگیمو با همسرم شریک میشم

با هم کار میکنیم با هم خرج میکنیم با هم زندگیمونو می‌سازیم و من کالا نیستم

طناز طباطبایی 

وزن اوليه ١٠٥ كيلو😭وزن هدف٨٠كيلو🤩قد١٧٧🧍‍♀️تاريخ شروع١٤٠٠/٦/٤من به هدفم ميرسم🥳من ميتونم💪دارم با اپليكيشن مانكن(عشقم😍)كالري شماري ميكنم🥰آهاي تويي كه اضافه وزن داري و داري امضام رو ميخوني هي نگو هفته بعد همين الان همت كن و شروع كن💪💃🏻🙃

بازی گردونه ی هایپرباهمکاری دی جی کالا🤩ازلینک زیرواردشووبعدعضویت اسمت روواردکن وگردونه روبچرخون🤩

https://hyper-stop.com/play?friend=772041

میلیاردهاتومن جایزه ی نقدی و غیرنقدی خطتون هم مستقیم ده هزارشارژمیشه بدون قرعه کشی🥳🤩

چه قد باهاش موافقين؟؟ 

وزن اوليه ١٠٥ كيلو😭وزن هدف٨٠كيلو🤩قد١٧٧🧍‍♀️تاريخ شروع١٤٠٠/٦/٤من به هدفم ميرسم🥳من ميتونم💪دارم با اپليكيشن مانكن(عشقم😍)كالري شماري ميكنم🥰آهاي تويي كه اضافه وزن داري و داري امضام رو ميخوني هي نگو هفته بعد همين الان همت كن و شروع كن💪💃🏻🙃

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

خیلی موافقم

اما برای همه صدق نمیکنه متاسفانه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

خیلی حرف قشنگ و خوبی زدن👌👌

چند روزی روی خاکیم دل آزاری بس است..وقتی به خودت اجازه این جسارت رو میدی که به ظاهر و حجاب من که یه چیز کاملا شخصی هست گیر میدی پس خودتو برای هر واکنشی از جانب من آماده کن😊
بازی گردونه ی هایپرباهمکاری دی جی کالا🤩ازلینک زیرواردشووبعدعضویت اسمت روواردکن وگردونه روبچرخون🤩 ...

نمیخای خفه شی؟

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
2050
2143

اصلا موافق نیستم مهریه به معنی خرید و فروش زن نیست مهریه حق زن هست حتی امامان ما که معصوم بودند همسرانشان مهریه داشتند .... مهریه ربطی به طلاق و سازش نداره من پدرم که فوت شد مهریه باعث شد چیزی به مادرم تعلق بگیره و بچه ها سرش نریزن که برو سالمندان ... 

.

برا همینه که تن به ازدواج نداده تا الان و هیچ کسم برش نداشته 😂😂

البته درستشم همینه ولی نه اینکه خرج رو مشترک درآوردن واقعا گاهی برا خانوما سخته 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
1718