2137
2106
عنوان

این اهنگو یادتون میاد؟! 🥺

159 بازدید | 25 پست

دوستان میدونید این اهنگه از کیه 

فقط ریتمش یادمه دارم دیوونه میشم یادم نمیاد

نانانانانای نانای نانای نانانانانای نانای نانای 

یا 

لالالالالالالای لالای لالای

یه دخترِ کاملا منطقی😊💎🌠

نانای نای اصغر کبری😂😂

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید

بای بای بای بای بای بای بای بای🚶‍♀️

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

فک کنم دونیادولو سوگیمیزازسورا 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

همو نیس ک میگه ی امشب شب عشقه؟! 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2050
چی🤔😂

اسم اهنگ دونیا دولو سوگیمیزازخواننده سورا اسکندری 

سخت بود 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2143
فک کنم آهنگ منصور اونموقع تو گروه بلک کت بود با مهستی آهنگ شب عشق هایده رو بازخوانی کردن اولش اینجور ...

نه اونم نیست

فک کنم محسن یگانه یا مهدی احمدوند باشه

یه دخترِ کاملا منطقی😊💎🌠
1718