2726
عنوان

زبان بند برای رسیدن به عشق

103 بازدید | 6 پست

سلام خانوما خوب هستین میگم میشه بگین چیکار کنم زبان بابام بسته شه راضی شه به ازدواج من و عشقم  نگین ولش کن و صلاحت رو میدونه که مصلحت مملکت خویش خسروان دانند 

فقد تورو خدا اگه چیزی سراغ دارین بگین بخونم که دهنش بسته شه و خودش زنگ بزنه بگه بیاین عقد کنین 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو شرایط تو قرار دارم به شدتم به عشقم وابستم دارمم از درد عشق میمیرم اما با احترام، هیچوقت همچین کاری نمیکنم

چون معتقدم جوون امروز باید با نسلای قبل از خودش یه فرقی داشته باشه

کسی که محصله درس میخونه دانشگاه رفتس ، باید فرقی داشته باشه

اما این صرفا نظر شخصی منه⁦❤️⁩

بقول خودت صلاح مصلحت خویش خسروان دانند

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
دعا نگیر واسش برو با پسره عقد کنید خودتون دوتایی اجازه هم از دادگاه بگیر

اونجوری دوس ندارم دوس دارم راضی شه منظورم از دعا دعایی قرآنی بود سوره ای چیزی بخونم خودم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
تو شرایط تو قرار دارم به شدتم به عشقم وابستم دارمم از درد عشق میمیرم اما با احترام، هیچوقت همچین کار ...

خب منظورم این بود که قرآنی چیزی بهم بگین اگه بلدین بخونم