2157
2106
عنوان

من اونی که میخاست نبودم 😒

100 بازدید | 11 پست

مامانم اسم منو از روی یکی از فامیلاش،گذاشته . و دوست داشته من مثل اون بشم . اون خوشگله چاقه خیلی خیلی سرزبون دار و فرز و زرنگه و خیلی الکی از آدما تعریف میکنه گولشون میزنه دوسش داشته باشن درکل دختر خوبیه ‌. اما من دقیقا برعکس اونم😒 ۴۵ کیلوام لاغرم قدبلندم  سرزبون ندارم یکمی بی تفاوتم حواس پرتم آرومم دوست ندارم زبون بریزم جدی ام و خیلی کند و ماست هستم 😑😑😑 وقتی با اون فامیلاش،هست کلی باهاشون میخنده ولی اصلا بامن صمیمی و یکی نبوده هیچوقت . و یبارم بهم گفت دوست داشتم تو شبیه اون بشی ولی نشدی 😒😒😒😥😥🥺😑 

بگذار زیبایی در نگاه تو باشد نه درآن چیزی که بدان مینگری ....

بابامم همینه میگه همیشه آرزو داشتم یه دختر زرنگ شجاع لات داشته باشم اما من برعکس ساکتم و آروم و حساس 🥺🥺😥💔

بگذار زیبایی در نگاه تو باشد نه درآن چیزی که بدان مینگری ....

خودتو دوس داشته باش

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               رو به تـ∞ـو سجده میکنم ، دری به کعبه باز نیست ♥️                                        

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
بابامم همینه میگه همیشه آرزو داشتم یه دختر زرنگ شجاع لات داشته باشم اما من برعکس ساکتم و آروم و حساس ...

مهم اینه که خودت هستی😊

بعدا این چیزا یادشون میره،حس میکنم سنت پایینه

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2050
۱۸

۲سال دیگه یادشون میره

سعی کن اون جایی که دختره هست تو نباشی

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂