1874
2106

ن

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد😐🤞

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

هوا سرد نشه چرا که نه. وگرنه سردت میشه اگه بپوشی

زندگی مامانت نیست که صبح باهم دعوا کنید ظهر برای ناهار صدات کنه، زندگی ولت میکنه تا از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گشنگی بمیری:)                                                                   دیگه اصلا نمونده نایی که بخوام بکنم بحث من😐🖐️

انگار تابستون هودی بپوشی😬

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2050
😐 تو زمستونم بپوش عیب نداره

😂

♡★°•وَ‌خُدآیی‌کِه‍‌دَرْاینْ‌نَزْدیکی،‌میزَنَدْ‌لَبْخَنْدی‌بِ‌تَمآمِ‌گِرِه‍‌هآیی‌کِ‌تَصَوُرْ‌دآرَمْ‌هَمِگی‌کورْ‌شُدنْدْ....؛)✨⁦🤞🏻⁩🙂                                 خب خب بالاخره منم بعد از کلییی انتظار پزشکی قبول شدم😍 در تاریخ ۱۴۰۰/۷/۴ نتایج سراسری اومد و من رسما دانشجوی پزشکی شدم😊 انشالله تاپیک قبولی تخصص بزنم🥴😂 دوس دارم متخصص چشم بشم😍😎⁦👩🏻‍🎓⁩ پروفایلم عکس یه پزشکِ بلاگره⁦👨🏻‍⚕️⁩ معروف ب (دکتر مایک)⁦👨🏻‍🔬⁩   رو‌مسخرگی‌پیشه‌کن‌و‌مطربی‌آموز♡صد‌سال‌اگر‌درس‌بخوانی‌همه‌هیچ‌است:)   فالو کنید پیج دوستم دانشجوی پرستاری:zhrjvn__2003@     

😐اگه مثل خرس پوستت جوریه که سردت نمیشه نه طوری نیست بپوش سرما بخوری😐

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐
2143

بستگی داره کجا زندگی کنی مثلاً ما خوزستان تا برج هشت هوامون سررد نیس می‌دونی چی میگم 

😍💗مامان دوتا فسقلی پنج و سه ساله که عاشقشونم مهربانترین مادرم 🦋.......به قول یه بزرگی 🌸💜 همون بزرگسالی باش ک تو بچگی دوس داشتی کنارت باشه 👏✨🌸💋 همسرم قشنگترین و نجیب ترین مرد دنیاست.. خدا جونم ممنونم بابت همه چیز 💞
پارچش کلفت باشه بارم بدع؟

ساحلیا نازکن همیشه ولی خب سرهمی یا دامن یا سارافون میشه پوشید خوشگلم هست

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
واقعا لحنتون و حرفتون زشته 😐

واقعا سوالش مسخره ای بود 😐

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐
2148