2157
2106
عنوان

دوساله باهاشم ...دیشب بلاکم کرد

863 بازدید | 112 پست

دوست پسرم بود...دیشب بلاکم کرد و خیلی عصبانی شد از حرفام با اینکه دو طرف حق داشتیم..من ۲۰ سالمه اون ۲۷

به نظرتون از بلاکی درم میاره؟برمیگرده؟

خودم که حس میکنم رابطمون کلا تموم شد :) دق دارم میکنم...لطفا برام دعا کنید .

دوستیه دیگ... بلخره تموم میشه. انشالا ک برمیگرده

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌    "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند. 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

از بلاکی در آورد تو نباید محلش بدی

به خودت یکم احترام بذار

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید

بلاک کرد که کرد.مهم نباشه واست

دومین کاربریمه😁🍊کاربری اولمو مریم مقدسا ترکوندن😒؛یه مدته اومدم نینی سایت کرک و پرم ریخت بخدا😐با این وضع فرهنگی که ما داریم هیچوقت پیشرفت نمیکنیم🥴😐😑عضو انجمن مبارزه با عقاید قدیمی😑:فلان حیوون نحسه ،اومد نیومد داره بدی میاره با خودش😒باکره،بکارت(معادل کالای بکر و دست نخورده☺️)ناموس🤦🏻‍♀️(یچیزی مثل مال و اموال و همون کالا که باید یه اسمی داشته باشه و کسی مثل یه مرد مراقبش باشه چون خودش عقل و شعور و منطق و درک نداره )رمال😐😭سینزده نحسه،خوابنما شدیم،رفتیم پیش دعا نویس فلان کارو کرد،یا فلانی مارو طلسم کرد(😭🤲🏻)چون تو دختری /چون پسری،بختم بازه یا بستس،چرا شوهر گیرم نمیاد و کلهم ناله کردن از مجردی(مخصوصا نینی سایتیا که دیپلم گرفته نگرفته منتظر شوهرن😑🗡)پسر ندارم بچم دختر شد و چس ناله واسه دختر داشتن(که تا یه مدت فکر میکردم منقرض شدن)اعتقاد به سرنوشت.عطسه و صبر کردن بعدش ،چشم نظر،واستادن پشت در حجله عروس و داماد و منتظر دستمال خونی بودن!!😐😐.جهان سوم یک مکان نیست،یک طرز فکر است*
2050
سرچی دعوا کردید؟ 

بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با اینکه یک ساعت قبل دعوامون بهم‌گفت این رورا همو میبینم 😔دوستم داره اما نمیخاد مسعولیتی از طرف من به گردنش باشه

2087

منم یه کار اشتباهی کردم و قصد رفتن داشت حقم داشت بعد هرچی منت و خواهش و معذرت میخواستم مهم نبود براش بعد یه چیز گفتم بلاکم کرد😢😢😢قلبم اتیش گرفت دوبارم سر یه موضوع کاملا کات کرد اما یک بار همون روز برگشت یکبار دو روز بعد واقعا اثارش مونده برام روحم داغون شد😢مقصر خودم بودم

بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با ا ...

وای واقعانمیدونم چراپسراجدیداجوری شدن که هیچ محبتی نمیکنن دیگه تابهشونم میگی میخوان یه دعوایی راه بندازن یابرن

مگه چی بهش گفتی که بلاکت کرد؟

داستانش طولانیه اما کلی بگم بهش گفتم توجه نمیکنی بهم اونم کلا گند زد به همه چی و بحثو آتیشی کرد .اخرش گفتم دارم گریه میکنم ادامه نده زد بلاکم کرد 

2051