2737
2734
عنوان

رژیم ده روز و ده کیلو لاغری

12358 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من قدم ۱۷۲هست و وزنم۸۵کیلو....بخاطر داروی بارداری تقریبا تو دوماه هشت کیلو چاق شدم و الان میخوام رژیم تخم مرغ ابپز بگیرم کسی تجربشو داره؟؟

مگ تخم مرغ اب پز چاق نمیکنه

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تازه شنیدم 

من الان پونزده روزه تو رژیمم ۲کیلو کم کردم

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2738

۱۳ ساله ک تخم مرغ اب پز نخوردم 

چطور میتونی ده رو  تخم مرغ اب پز بخوری

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
رژیم چیگرفتین شما

بمب لاغری میخورم با جعفری درست میشه پنج روز میخوری ده روز نمیخوری اون ده روز هم که نمیخورم دمنوش چایی سبز و نعنا یا دمنوش چایی ترش میخورم اشتهامم کم کردم کمتر میخورم 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706