2157
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

طفلی باباها😕

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               تـ∞ـو اومدی تا تو جهان احساس باشه ♥️                                        
2149

😆😆😆😆

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

اين منم وقتی پای لپ تاپ خوابم میبره دوستام تا بیان خاموش کنن ی ذره نفس بکشه با همین حالت میگم کار دارم 😂😂

ترامرد.کاربر آقا.از رنجی خسته ام که از آن من نیست با نامی زیسته ام که از آن من نیست/ «بخواب واماندهٔ عزیزم بخواب و امید داشته باش به فردا، که دیگر بیدار نشوی میدانم که اینجا رنج میکشی و من برایت آرزو میکنم دیگر فردا نباشی.بخواب پسر بچهٔ کوچکم، من در آغوش نخواهم گرفتت بگذار و برو، اینجا که برای تو جایی خالی نیست به حرف هایم گوش میکنی؟به واقعیت های زندگی‌ات نگاه میکنی؟پس چرا هنوز هم اینجا نشسته ای و مرا مینگری من اشک‌ هایت را پاک نخواهم کرد، برو.نمیگویم پشتِ رفتن، همه چیز زیباست تو لیاقتت این نیست، لیاقت تو کمتر از اینهاست.هروقت که بروی همه را خوشحال میکنی، نمیخواهی کمی خیرخواه باشی؟خشمگین نشو کودک بی‌نوای من، حرف هایمان را گوش کن مرا شکستی، آیینه های دیگر را چه میکنی؟»
2050

بابام خیلی وقته فوت کرده😔😔

ولی همیشه یادمه جلوی تلویزون دراز میکشید و خوابش میبرد تا میومدم تلوزیون رو خاموش کنم میگفت خاموش نکنی  دارم نگا میکنم 

ای خدا ای کاش اون روزا برگرده😭😭😭😭

شوهر من در حین دیدن اخبار یا شبکه مستند😑😑

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی آدم تنهائیه😟درکش نمیکنی درست 🤗 ولی نمک روزخمشم نپاش🙄                                                                                                                  زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
2143