2137
2106

نوش

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))

خیلی حوصله داری به خدا😄

دمت گرم😁❤

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔

بستنیه😍

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه رسیدن به هدف قشنگم صلوات میفرستی🙂❤ما زنده به انیم که ارام نگیریم .....💫💝تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

نوش منم چندروز پیش درست کردم

😍💗مامان دوتا فسقلی پنج و سه ساله که عاشقشونم مهربانترین مادرم 🦋.......به قول یه بزرگی 🌸💜 همون بزرگسالی باش ک تو بچگی دوس داشتی کنارت باشه 👏✨🌸💋 همسرم قشنگترین و نجیب ترین مرد دنیاست.. خدا جونم ممنونم بابت همه چیز 💞
2050
بستنیه؟؟؟ حالا همه سوال دارن😂

ماهم واسه دستور موندیم😁

دختران خوب👩عاشق پسران بد🧟‍♂️هستند،پسران خوب👦عاشق دختران بد🧟‍♀️...وقتی آدم بدی خیانت می کند💔؛مردم سرزنشش میکنند که عشق صدمه می زند🚶‍♀!عشق هرگز صدمه ای نمی زند،انتظارات آسیب می رسانند🙂
2143
دستورش چیه؟

نصف لیوان ارد و تفت بده بعد50 گرم کره ذوب شده بهش اضافه کن تفت بده  دارچین +پودر هل در حد یه قاشق چایخوری بریز توش یکم هم بزن =همزمان یکم بیشتر نصف لیوان آب رو با نصف لیوان شکر شهد کن+زعفرون بریز توشاز شعله که برداشتی کمتر از نصف لیوان گلاب تو شهد بریز و شهد و اون مخلوط اول رو بهش اضافه کن مرتب هم بزن بعد کنجد اگر داشتی قاطیش کن. بازم هم بزن میزان سفتیش بستگی به خودت داره. خنک که شد اگر خواستی بذار لای نون میکادو رو بذار رو توری 

نصف لیوان ارد و تفت بده بعد50 گرم کره ذوب شده بهش اضافه کن تفت بده  دارچین +پودر هل در حد یه قا ...

ممنون ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است...میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنید؟ ممنون♥️
1718