2410
2553
عنوان

بیاییددددددددددددددد

205 بازدید | 25 پست

من با خانواده پدریم یه مشکلایی دارم بابامم مرده مادربزرگم تسبیح بابام رو برد منم امروز که همه بیرون بودن تسبیح رو پاره کردم با قیچی الان عذاب وجدان دارم میترسم بدبخت بشم ولی همش بخاطر عقده بود تسبیح هم نبرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حداقل برای یادگاری میذاشتیش 💔

نمیتونی درستش کنی؟

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2456
2714

دوباره نخش کن بده بهش

یه چیز دیگه واسه یادگاری بردار اشکالی نداره شاید میبره باهاش ذکر بگه واسه پدرتون

عصبی بودی یکاری کردی😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706