2204
2217
عنوان

بیاییددددددددددددددد

204 بازدید | 25 پست

من با خانواده پدریم یه مشکلایی دارم بابامم مرده مادربزرگم تسبیح بابام رو برد منم امروز که همه بیرون بودن تسبیح رو پاره کردم با قیچی الان عذاب وجدان دارم میترسم بدبخت بشم ولی همش بخاطر عقده بود تسبیح هم نبرد

حداقل برای یادگاری میذاشتیش 💔

نمیتونی درستش کنی؟

مامان سه قلوهام😊 آیلین و آروین و آرتین 😍😍خدایا به خاطر همه چیزهایی که دادی ؛ ندادی ؛ دادی پس گرفتی ؛ ندادی بعدا میخوای بدی ؛ دادی بعدا میخوای پس بگیری ؛ ندادی میگی دادی ؛ اصلا نمیخوای بدی ؛ نداده بودی فکر کردی دادی ؛ نمیدی هی میگی میدم ؛ شکرررررت😇💖تو زندگی من مشکلات مثل دستمال کاغذی میمونه تا یکی برمیدارم یکی دیگه میزنه بیرون😐🤲🏻‏من به هیچ چیز و هیچکسی حسودیم نمیشه بجز اونی که الان تو راه فرودگاه امامه.😢😂یاد لقمه های مامانم افتادم، لقمه نون پنیر درست می کرد مثل آهنگای شجریان بود، باید ۵ دقیقه اول نون خالی میخوردی تا برسی به پنیر🤦🏻‍♀️قدیما نمیشد به بعضیا اعتماد کرد الان خوب شده،خیالت راحته که به هیشکی نمیشه اعتماد کرد😐‏اینایی که پزشکی میخونن اگه تو بیوشون ننویسن مدیکال استیودنت، از دانشگاه اخراجشون میکنن؟😀داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای آهنگ میگفت "آره خوب بلدم قدم بزنم"اصن پشمای آدم میریزه از این همه توانایی که خدا به این آدم داده    هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا 🙂🤣کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش.😪🥴😂آهای تویی که داری اینو میخونی 🥰 یه لبخند بزن😃 بخند دیگه🥲 ای بابا😑 بیییشتر بخننند😍😍میبینی وقتی میخندی چقدر خوشگل تر میشی؟😍نگران مشکلاتت نباش! خدا همیشه و همه جا حواسش به بنده هاش هست💖مراقب خودتو و خوبیات باش دوستم🥰

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

مشخص بوده ناراحتی 

ولی خوب کارت اشتباه بوده

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت کنکوری هستم   سال اول کم آوردم و تلاش نکردم   حال دلم خوب نیست   کنکور سخت نیست، دوست عزیزم از همین الان شروع کن........... هدف: دبیری   قول میدم مهر‌ماه ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام

دوباره نخش کن بده بهش

یه چیز دیگه واسه یادگاری بردار اشکالی نداره شاید میبره باهاش ذکر بگه واسه پدرتون

عصبی بودی یکاری کردی😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2050
1718