2194
2106
عنوان

بیاییددددددددددددددد

204 بازدید | 25 پست

من با خانواده پدریم یه مشکلایی دارم بابامم مرده مادربزرگم تسبیح بابام رو برد منم امروز که همه بیرون بودن تسبیح رو پاره کردم با قیچی الان عذاب وجدان دارم میترسم بدبخت بشم ولی همش بخاطر عقده بود تسبیح هم نبرد

حداقل برای یادگاری میذاشتیش 💔

نمیتونی درستش کنی؟

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          دختـــــــــر جـــــــــان تحصیلاتت، شغلت و پولت هرگز، یه روز صبح بیدار نمیشه و تصمیم بگیره یهویی ولت کنه و برن به آرزوهات بچسب، باور کن پسرا جایی نمیرن...! قوی باش😉یه دختر شکست نمی خوره❤پشت هر زن موفقی هیچکس نیست، فقط خودشه!🙂

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

مشخص بوده ناراحتی 

ولی خوب کارت اشتباه بوده

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این رو مینویسم نه برای افتخار یا اعلام اینکه پشت کنکوریم فقط میخوام یادم بمونه الان چی‌دارم‌میکشم اینو بدونیدمن تلاشم رو تا لحظه آخر نکردم و الان باید یکسال دیگه برای کنکور بخونم ، دوست عزیزم از همین الان شروع کن...........قول میدم مهر‌ماه ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام

دوباره نخش کن بده بهش

یه چیز دیگه واسه یادگاری بردار اشکالی نداره شاید میبره باهاش ذکر بگه واسه پدرتون

عصبی بودی یکاری کردی😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2165
2183