2157
2106
عنوان

بیاییددددددددددددددد

204 بازدید | 25 پست

من با خانواده پدریم یه مشکلایی دارم بابامم مرده مادربزرگم تسبیح بابام رو برد منم امروز که همه بیرون بودن تسبیح رو پاره کردم با قیچی الان عذاب وجدان دارم میترسم بدبخت بشم ولی همش بخاطر عقده بود تسبیح هم نبرد

حداقل برای یادگاری میذاشتیش 💔

نمیتونی درستش کنی؟

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

مشخص بوده ناراحتی 

ولی خوب کارت اشتباه بوده

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این رو مینویسم نه برای افتخار یا اعلام اینکه پشت کنکوریم فقط میخوام یادم بمونه الان چی‌دارم‌میکشم اینو بدونیدمن تلاشم رو تا لحظه آخر نکردم و الان باید یکسال دیگه برای کنکور بخونم ، دوست عزیزم از همین الان شروع کن...........قول میدم مهر‌ماه ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام

حرص داشتی

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             

دوباره نخش کن بده بهش

یه چیز دیگه واسه یادگاری بردار اشکالی نداره شاید میبره باهاش ذکر بگه واسه پدرتون

عصبی بودی یکاری کردی😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2050
2087
1718