2297
2330
عنوان

بیاییددددددددددددددد

205 بازدید | 25 پست

من با خانواده پدریم یه مشکلایی دارم بابامم مرده مادربزرگم تسبیح بابام رو برد منم امروز که همه بیرون بودن تسبیح رو پاره کردم با قیچی الان عذاب وجدان دارم میترسم بدبخت بشم ولی همش بخاطر عقده بود تسبیح هم نبرد

حداقل برای یادگاری میذاشتیش 💔

نمیتونی درستش کنی؟

فقط 43 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
النازم 💁‍♀️ مامان سه قلوها 👧🧑🧑 آیلینم❤ روشنی نور دوچشمان منی 😍 بهترین هدیه از جانب یزدان منی💙نمیرود از سرم نگاه زیبای تو......تو بهترین هدیه ی دنیای منی  آروینم :💕با تمام مدادرنگی های دنیا....با هر زبانی که بدانی یا ندانی....در یک جمله برات خواهم نوشت....دوستت دارم مرد کوچک مادر❤️🤴🏻آرتینم : لبخند تو خلاصه خوبی هاست همین که بخندی..... دنیا از آن من است 😍 پسر دلبندم🤱🏻عشق تو قشنگترین بخش زندگی منه جانِ مادر💓    تویی که داری این امضا رو میبینی...😀آره خود تو 😇  یه لبخند گشاد بزن 😁اینجوری😃 آفرین الان خوشگل شدی 😍  دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه🙂❤      تو خاص ترین آدم روی زمین هستی چون فقط یه دونه از تو روی زمین وجود داره پس قدر خودتو بدون😍😍😍خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡خدای مهربونم 🌱! نمیدانم تورا به اندازه نفسم دوست دارم یا نفسم را به اندازه تو!؟ تنها میدانم که دوست داشتنت لحظه؛ لحظه ؛ لحظه ی زندگی ام را میسازد و عشقت ذره ؛ ذره ؛ ذره ی وجودم را 🍀آنچه از دست دادی برای تو آفریده نشده ؛ آنچه برای تو آفریده شده را هرگز از دست نخواهی داد🙂      تیکر بارداری نیست♧

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

مشخص بوده ناراحتی 

ولی خوب کارت اشتباه بوده

پشت کنکوری هستم   سال اول کم آوردم و تلاش نکردم   حال دلم خوب نیست ، دوست عزیزم از همین الان شروع کن........... هدف:پرستاری    قول میدم مهر‌ماه  ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام

دوباره نخش کن بده بهش

یه چیز دیگه واسه یادگاری بردار اشکالی نداره شاید میبره باهاش ذکر بگه واسه پدرتون

عصبی بودی یکاری کردی😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،