2137
2106
عنوان

پروفایل دوست پسر سابقم

478 بازدید | 42 پست

بچه ها یه متنی گذاشته پروفایلش اصلا منظورشو نمیفهمم انگلیسیه معنیشم میزارم براتون .ببینین چی میفهمین چه منظوری داره متن.هستین بزارم؟

ما دو نفریم اینجا .منو دختر عمم

بزار 

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

بزار 

😍💗مامان دوتا فسقلی پنج و سه ساله که عاشقشونم مهربانترین مادرم 🦋.......به قول یه بزرگی 🌸💜 همون بزرگسالی باش ک تو بچگی دوس داشتی کنارت باشه 👏✨🌸💋 همسرم قشنگترین و نجیب ترین مرد دنیاست.. خدا جونم ممنونم بابت همه چیز 💞
2149

خب چیکار داری 😐

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             

گذاشت لایکم کنید 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2050

چرا هنوز شمارشو. داری و پروفایلشم میبینی مگه نمیگی دوست پسر (سابق)🙂

😍💗مامان دوتا فسقلی پنج و سه ساله که عاشقشونم مهربانترین مادرم 🦋.......به قول یه بزرگی 🌸💜 همون بزرگسالی باش ک تو بچگی دوس داشتی کنارت باشه 👏✨🌸💋 همسرم قشنگترین و نجیب ترین مرد دنیاست.. خدا جونم ممنونم بابت همه چیز 💞
2143

😐خب ترجمه داره که 

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   
ترجمه رو که زیرش نوشته 

منظورش معنیش چیه

2051